Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaż zakończona/do usunięcia. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedaż zakończona/do usunięcia. (/Temat-Sprzedaz-zakonczona-do-usuniecia-114095)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - melkao - 02-07-2015 21:33

A tą cudowną niszą jest....

Założenie kont na fb dodawanie do nich znajomych a potem importowanie ich za pomoca skryptu do utworzonej grupy i wrzucanie do grupy reklam

Ta wiedza jest za darmo dostępna na forum ale jak chcecie to płaćcie 200zl które ja tez stracilem na to "cudeńko"

Nie wiem wogóle jakim cudem poczmail dopuścił to do sprzedazy i dał taką recenzje iż te informacje są na forum za darmo... przez takich recenzentów ludzie tracą kase tylko.

Nie pozdrawiam


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - zjadamkredki - 02-07-2015 21:35

(02-07-2015 21:33)melkao napisał(a):  A tą cudowną niszą jest....

Założenie kont na fb dodawanie do nich znajomych a potem importowanie ich za pomoca skryptu do utworzonej grupy i wrzucanie do grupy reklam

Ta wiedza jest za darmo dostępna na forum ale jak chcecie to płaćcie 200zl które ja tez stracilem na to "cudeńko"

Nie wiem wogóle jakim cudem poczmail dopuścił to do sprzedazy i dał taką recenzje iż te informacje są na forum za darmo... przez takich recenzentów ludzie tracą kase tylko.

Nie pozdrawiam

Hahah rzeczywiście nie warto kupować poradników, wystarczy przeczekać trochę i 200zł w kieszeni Big Grin


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - szyweg - 02-07-2015 21:43

@[zjadamkredki]
[Obrazek: 42593261611252469211.jpg]
facepalm impreza


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - zjadamkredki - 02-07-2015 21:45

Tak tylko, że nikt z moich kupujących (aż 2) nie zdradził mojej niszy Tongue

Btw. wy z tej strony chcecie mistrzowie.org zrobić czy jak ? Ostatnio tak zauważyłem, że każdy próbuje pocisnąć po drugim Tongue


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - Branzolek - 02-07-2015 21:46

Sprzedaż zakończona.


RE: Sprzedaż zakończona/do usunięcia. - selfie - 02-07-2015 21:48

Tak nagle? Jerk


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - szyweg - 02-07-2015 21:49

E wydaje Ci się. Koniec Exclamation !
btw. melkao nie zachował się w porządku.


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - melkao - 02-07-2015 21:49

Nie mistrzowie...

Tylko to jest gruba przesada, jak otwarłem poradnik to byłem w szoku wszystkie informacje w nim zawarte razem ze skryptem dodającym do grup są na forum za free, nie znalazłem tam żadnych informacji o których by na tym forum niepisało pełno osób w różnych działach...

Poczmail moim zdaniem się skompromitował, zebrane w kupe darmowe informacje z forum są sprzedawane na tym samym forum za 200zl?

Rozumiem 30-40zl tak..ale nie 200...

Nikt sie nie chwalił zarobkami bo nikomu się pewnie nie chciało robic kont, pisać w grupach "Dodaj znajomych" etc

Bo trzeba by było zrobić kilka kont po 4-5 tys znajomych żeby ta grupa miała z 20k członków żeby cokolwiek zarobić i żeby kasa się zwróciła...

Takich tutorów tutaj nie powinno być jak Poczmail


RE: Sprzedaż zakończona/do usunięcia. - szyweg - 02-07-2015 21:56

@up ale przeczytaj dokładnie recenzję @[poczmail]. Wydaję mi się, że napisał jasno.

(19-05-2015 17:59)poczmail napisał(a):  Poradnik opisany w sposób treściwy, choć chwilami nie najzgrabniejszym językiem, to myślę, że nikt nie powinien mieć problemów ze zrozumieniem sedna metody. Sposób autora opiera się tylko i wyłączenia na Facebooku i uprzedzam, że do osiągnięcia pierwszych zysków musi minąć odpowiedni okres czasu (krótszy – dłuższy? Zależy od naszych nakładów pracy). Mimo to zyski wydają się być zadowalające, co poniekąd potwierdzają screeny z zarobkami autora – poradnik z pewnością wart zainteresowania, choć zaawansowani użytkownicy bądź też fejsbukowi wyjadacze pewnie mieli do czynienia z tą, bądź zbliżoną formą ‘kolekcjonowania’ leadów. Ponadto warta zaznaczenia jest czasochłonność poradnika – zarabiamy tylko wtedy, gdy aktywnie pracujemy, nie ma mowy o budowie po jakimś czasie tzw. autopilota. Osobom, które dysponują dużym zapleczem w postaci kont, fanpage, czy grup będzie o wiele łatwiej rozpocząć generować zyski, tych startujących od zera wiadomo, czeka większy wysiłek, bądź też nakład pieniężny na zbudowanie takowych zasobów.



RE: Sprzedaż zakończona/do usunięcia. - fusek - 02-07-2015 21:58

Melka jestes mi dluzny za poradnik.