Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki surf wybrać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Jaki surf wybrać? (/Temat-Jaki-surf-wybrac-114086)



Jaki surf wybrać? - Raster96 - 15-05-2015 21:45

Witajcie, tyle mamy tutaj tych tematów, że ciężko jest znaleźć coś odpowiedniego, dlatego postanowiłem założyć temat. Znacie może jakiegoś autosurfa gdzie nie konczą się reklamy? Komputer chodzi mi kilkanaście godzin dziennie, więc przy okazji chciałbym coś zarobić. Proszę o podawanie sprawdzonych serwisów i o rozpisanie w ile godzin możemy zdobyć punkty na wypłatę. Odpadają strony gdzie trzeba mieć włączony komputer przez 100h, żeby zarobić 1 zł. Chciałbym zarobić ok. 5 zł na tydzień (od razu mówię, że nie wiem czy to możliwe). Za pomoc zarejestruję się z reflinka i dam reputa. Big Grin


RE: Jaki surf wybrać? - wiesiek - 15-05-2015 22:35

Aktualnie nie ma takich żeby 5zl w tydzień a o 1zł w 100h tez będzie problem.


RE: Jaki surf wybrać? - bartheez - 16-05-2015 07:57

Chyba aktualnie najlepsza opcją jest manualny surf reflink który płaci 0.3$ za 1000 wysurfowanych stron, dodatkowo zarobione pkt możesz wymienić sobie na reklame własnej strony w surfie, rotatorze bannerów czy linków.

Polecam.


RE: Jaki surf wybrać? - jetemok - 22-05-2015 20:55

Może pod traffic exchange polecam otohits


RE: Jaki surf wybrać? - Leos2011 - 08-06-2015 14:20

spróbuj tego:
http://system.alexamaster.com/index.php?Master=17107

powinien chodzić cały czas


RE: Jaki surf wybrać? - loryn222 - 18-07-2015 05:40

najlepszy jak na razie to szybkakasa24h.pl , jest tam konkurs sponsorowany co tygodniowy , w którym jest do rozdania aż 1 250 000 pkt czyli 25 zł , możesz trochę zarobić lub zapromowac coś