Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Karta prepaid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Karta prepaid (/Temat-Karta-prepaid-114085)



Karta prepaid - Cha0 - 15-05-2015 21:03

http://allegro.pl/karta-prepaid-prezent-na-dzien-matki-bz-wbk-t-i5314652649.html

Czy taką kartę trzeba rejestrować na swoje dane, czy wystarczy sms ?


RE: Karta prepaid - Pasza dla konia - 15-05-2015 21:10

Byle jakie dane różnicy nie zrobią , chyba..


RE: Karta prepaid - Cha0 - 15-05-2015 21:24

Ale chodzi o to czy trzeba wgl podawać dane? Z tego co wyczytałem to nie.


RE: Karta prepaid - Pasza dla konia - 15-05-2015 21:28

(15-05-2015 21:24)Cha0 napisał(a):  Ale chodzi o to czy trzeba wgl podawać dane? Z tego co wyczytałem to nie.

na Bzwbk 2 lata temu podać musiałem wszystkie dane łącznie z pesel


RE: Karta prepaid - szykiryki - 15-05-2015 21:40

w przypadku wbk trzeba zarejestrować kartę (na prawidziwe dane, bo jak nagle zablokuja kartę to nie wypłacisz bez okazania dowodu). W tych prepaid mbanku nie trzeba rejestrować (ale też mogą zablokować kartę [dwa razy mi zablokowali przy większych przelewach] i z dowodem udać się do stacjonarnej placówki)


RE: Karta prepaid - Cha0 - 15-05-2015 21:41

Ale tak czytam i czytam tą aukcje i wychodzi że nie trzeba nic podawać, a aktywuje się sms. Mam wątpliwości to pisze Smile


RE: Karta prepaid - szykiryki - 15-05-2015 21:55

No i dobrze, ze masz watpliwosci, bo banki coraz bardziej restrykcyjnie traktują prepaidy... zwlaszcza, jesli trafiają na "dziwne" (w ich mniemianiu) transakcje. Coraz częściej wypłaty z bankomatów są blokowane- i musisz udać się normalnie do oddziału z dowodem i wyjaśniać sytucję (niezależnie czy karta zarejestrowana czy nie). Polityka przeciwko praniu brudnych pieniedzy robi swoje. Mi zablokowali "kosmiczne" 130 zł- choć tytuł z umowy o dzieło- (finalnie wypłacili i to), mimo że wcześniej wypłaciłam prawie 5k bez problemu, więc nie znasz dnia, ani godziny...

Edit.
no i jakbys wszedł do odpowiedniego działu to wszystkiego byś się dowiedział. Zgłoszone za zły dzial


RE: Karta prepaid - Pasza dla konia - 15-05-2015 22:00

A rzeczywiście, na tej karcie nie musisz podawać swoich danych . To jest karta którą doładowujesz i płacisz.