Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PlayWins.net - Grasz, Wygrywasz ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PlayWins.net - Grasz, Wygrywasz ! (/Temat-PlayWins-net-Grasz-Wygrywasz-114067)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: PlayWins.net - Grasz, Wygrywasz ! - Kryspin - 07-06-2015 23:00

pierwszy pomysł był super Smile drugi....bez komentarza Big Grin no szkoda Smile


RE: PlayWins.net - Grasz, Wygrywasz ! - Szrejter - 07-06-2015 23:23

Witam, jako właściciel informuję, iż serwis wystartuję. Pewnie dziwicie się dlaczego nie wystartowaliśmy jak pisaliśmy wcześniej 3-4 czerwca? Otóż cały problem polega na tym, że firma nas wystawiła. Mieli nam oddać gotowy, skończony projekt w tych dniach a jak się okazało to ta firma to "krzak"... Zero kontaktu dosłownie nic... Dlatego start odbędzie się z opóźnieniem, ale jedno co Wam obiecam to serwis/y na pewno zobaczycie! Smile

Pozdrawiam


RE: PlayWins.net - Grasz, Wygrywasz ! - Kryspin - 08-06-2015 00:08

(07-06-2015 23:23)Szrejter napisał(a):  Witam, jako właściciel informuję, iż serwis wystartuję. Pewnie dziwicie się dlaczego nie wystartowaliśmy jak pisaliśmy wcześniej 3-4 czerwca? Otóż cały problem polega na tym, że firma nas wystawiła. Mieli nam oddać gotowy, skończony projekt w tych dniach a jak się okazało to ta firma to "krzak"... Zero kontaktu dosłownie nic... Dlatego start odbędzie się z opóźnieniem, ale jedno co Wam obiecam to serwis/y na pewno zobaczycie! Smile

Pozdrawiam

tylko serwis obiecywał nam aukcje i restocki z nagrodami RZECZOWYMI a nie jakieś LoLe i inne "bajery" Undecided


RE: PlayWins.net - Grasz, Wygrywasz ! - Szrejter - 08-06-2015 00:20

@Kryspin tak wiemy o tym. Dlatego będą to dwa oddzielne serwisy. Jeden nagrody rzeczowe a drugi opierał się będzie na grach Wink


RE: PlayWins.net - Grasz, Wygrywasz ! - Styler - 08-06-2015 00:37

Ostrzegałem przed odejściem sporej części użytkowników. Jestem za to całkowicie przekonany, że wielu z was jednak zajrzy mimo wszystko tylko nie chce się o tym wypowiadać.


RE: PlayWins.net - Grasz, Wygrywasz ! - Kryspin - 08-06-2015 01:02

(07-06-2015 15:48)GetGifts napisał(a):  
Informacja

Serwis GetGifts wystartuje ale pod inną nazwą czyli playwins.net http://playwins.net/ serwis będzie działał międzynarodowo oraz zmienią się nagrody na tzw. Nagrody Gamingowe w serwisie dalej będzie można zdobywać punkty z tych samych zdań o których mówiliśmy ale nie będzie można ich wymienić na nagrody rzeczowe tylko gamingowe jak skiny do cs:go RP do LoL pakiet muzyki,skórki interfejsu,skarby ITD do Dota.

Po wejściu na strone http://playwins.net/ pojawia nam się licznik który ma do wybicia aktualnie 19 dni jest to czas startu ale może wydłużyć się do 21 dni (nie jest to pewne) po wybiciu strona zacznie działać i będzie można z niej korzystać.

Dodatkowo w supporcie pojawi się znany z tego forum użytkownik @[Styler] który po starcie będzie odpowiadał na każde wasze pytania i problemy. !

Pozdrawiam H.T

@[xavi512]
@[SmigolMarek]
@[Zagee]
@[biger]

@[Szrejter] to jaki serwis będzie? bo ja się pogubiłem już


RE: PlayWins.net - Grasz, Wygrywasz ! - Szrejter - 08-06-2015 01:04

Powstaną dwa:
-GetGifts.pl
-PlayWins.net

Pierwszy będzie dotyczył nagród rzeczowych a drugi nagród do gier, np. skiny do cs:go Wink


RE: PlayWins.net - Grasz, Wygrywasz ! - Styler - 08-06-2015 01:05

Na pewno ten, w którym za wykonywanie zadań będziesz mógł otrzymać bonusy do gier Wink


RE: PlayWins.net - Grasz, Wygrywasz ! - Kryspin - 08-06-2015 01:30

oby @[GetGift] był pierwszy Tongue


RE: PlayWins.net - Grasz, Wygrywasz ! - banipunz - 08-06-2015 07:16

Hehe, mi oba pasuja, mam nadzieje, ze troche pociagna Lol