Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PlayWins.net - Grasz, Wygrywasz ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PlayWins.net - Grasz, Wygrywasz ! (/Temat-PlayWins-net-Grasz-Wygrywasz-114067)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


PlayWins.net - Grasz, Wygrywasz ! - GetGifts - 15-05-2015 14:01

Witam bardzo chciał bym wam przedstawić zapowiedz serwisu GetGifts.pl z nagrodami

Co będzie się znajdowało na serwisie:

- Restocki co 3/4 tygodnie (Będą zdarzać się częściej)

- Aukcje co tydzień/dwa tygodnie

- Zadania takie jak:

Pobieranie plików,Wchodzenie w linki (Skracacze,Strony Partnerskie),Quizy i wiele więcej

- Lotto losowanie co niedziele (Wstęp to koszt 62-64 gr lub losy)

- Rejestracja z FaceBook

- Upgrade Konta

- Punkty za codzienne logowanie

I wiele więcej....

A w przyszłości (nie dalekiej):

- Aplikacja Android (w przyszłości IOS)

- Ruletka

- Karty

Zapraszamy do pytania w temacie oraz pisania co mogło by się jeszcze znaleźć w serwisie.



RE: GetGifts.pl - Bo z nami wygrasz - Kryspin - 15-05-2015 15:05

no to moje pytanie kiedy ruszy serwis? bo wchodząc na stronę getgifts.pl mam odpalprojekt.pl Jerk


RE: GetGifts.pl - Bo z nami wygrasz - GetGifts - 15-05-2015 15:11

(15-05-2015 15:05)Kryspin napisał(a):  no to moje pytanie kiedy ruszy serwis? bo wchodząc na stronę getgifts.pl mam odpalprojekt.pl Jerk

Tak strona przekierowuje na odpalprojekt.pl ale to chwilowo. Start przewidujemy na 4-6 czerwca.


RE: GetGifts.pl - Bo z nami wygrasz - Matheo249 - 15-05-2015 15:49

To czekamy na start.


RE: GetGifts.pl - Bo z nami wygrasz - Ciastek - 15-05-2015 17:33

Jak nie chcecie mieć urzędu celnego na karku to proponuję zrezygnować z lotto Smile


RE: GetGifts.pl - Bo z nami wygrasz - DanteR - 16-05-2015 09:25

sa premki ?


RE: GetGifts.pl - Bo z nami wygrasz - GetGifts - 16-05-2015 09:32

(15-05-2015 17:33)Ciastek napisał(a):  Jak nie chcecie mieć urzędu celnego na karku to proponuję zrezygnować z lotto Smile

Proszę się o to nie martwić !

(16-05-2015 09:25)DanteR napisał(a):  sa premki ?

Tak Konto: Basic - Na start Konto: Premium - Po zakupie Konto: Elite - Na początek OFF aby było fair play


RE: GetGifts.pl - Bo z nami wygrasz - Zagee - 16-05-2015 13:02

Ruletka (to oczywiste), ale karty również zgaduję, że będą na zasadzie gry z krupierem (serwisem), czyli będzie można zdobyć/stracić pkt. Czy myśleliście/planujecie jakieś gry między użytkownikami? Przykładowo wejście do gry 100 pkt, zwycięzca zgarnia pulę. Myślę, że to by przyciągało użytkowników (oczywiście wymagało by jasnych zasad by unikać przekazywania sobie wzajemnie pkt miedzy multikontami itd).

I drugie pytanie czy w płatnościach będzie również PayPal?

PS. Idealnie się wstrzeliliście czasowo, dwa serwisy ostatnio zawiesiły działalność, jeden niby jest, ale w stanie agonalnym i służy tylko i wyłącznie jako czat, więc przy uczciwym podejściu do użytkowników można wróżyć sukces Smile


RE: GetGifts.pl - Bo z nami wygrasz - GetGifts - 16-05-2015 14:37

(16-05-2015 13:02)Zagee napisał(a):  Ruletka (to oczywiste), ale karty również zgaduję, że będą na zasadzie gry z krupierem (serwisem), czyli będzie można zdobyć/stracić pkt. Czy myśleliście/planujecie jakieś gry między użytkownikami? Przykładowo wejście do gry 100 pkt, zwycięzca zgarnia pulę. Myślę, że to by przyciągało użytkowników (oczywiście wymagało by jasnych zasad by unikać przekazywania sobie wzajemnie pkt miedzy multikontami itd).

I drugie pytanie czy w płatnościach będzie również PayPal?

PS. Idealnie się wstrzeliliście czasowo, dwa serwisy ostatnio zawiesiły działalność, jeden niby jest, ale w stanie agonalnym i służy tylko i wyłącznie jako czat, więc przy uczciwym podejściu do użytkowników można wróżyć sukces Smile

Ruletka,Karty, tak jak napisałem, to będzie w niedalekiej przyszłości, czyli np. 2-3 miesiące po starcie serwisu, więc nie tak długo. W ruletka są 2 opcje

opcja za pkt. - Stawiasz min. 500 pkt (jeszcze nie ma wymyślonego limitu)

Przegrywasz tracisz wszystko, co postawiłeś

Wygrywasz dostajesz x 2 x 500 = 1k pkt

opcja za pieniądze. Stawiasz 10 zł i doładowujesz konto osobną walutą, czyli PLN

Przegrywasz tracisz jedną ósmą kwoty z 10 zł czyli zostaje ci 9,20 gr tracisz 80 gr

Wygrywasz zyskujesz jedną ósmą kwoty, czyli zdobywasz 80 gr i za walutę PLN możesz np. Kupić punkty

A teraz KARTY

Aby zagrać trzeba oczywiście postawić np. 500 pkt i mieć staż minimum 10 dni (jest to zabezpieczenie)

Będzie można grać z graczami, ale tylko tymi co mają staż 10 dni i sam masz taki staż

Przegrywasz tracisz całą pule

Wygrywasz dostajesz + 200 pkt (zależne od postawionej kwoty)

A co do grania w karty na pieniądze jest to tak samo, jak z ruletką, tylko że obaj gracze muszą mieć pieniądze na koncie

PayPal powinien być w płatnościach, ale jeżeli już będzie dostarczenie konta premium będzie wysokie czasowo.

Co do czasu no, to fajnie trafiliśmy.


RE: GetGifts.pl - Bo z nami wygrasz - Matheo249 - 16-05-2015 15:25

Mam parę pytań:

1. Ile czasu trzeba czekać na wygraną nagrodę?
2. Czy będą konkursy sms?
3. Do jakiej kwoty są nagrody dla najlepszego konta?