Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyciąganie wniosków kluczem do zarobków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Wyciąganie wniosków kluczem do zarobków. (/Temat-Wyciaganie-wnioskow-kluczem-do-zarobkow-114020)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Wyciąganie wniosków kluczem do zarobków. - piciaszek - 14-05-2015 17:36

Witam ponownie!

Większość osób o dłuższym stażu na forum będzie miało mnie za niepoważnego idiotę, który zakłada swój czwarty dziennik, ale niech będzie moja strata. Zmotywowany, będący w fazie wyciągania wniosków powracam do zarabiania.. na razie będą one mocno przeciętne, ale mam nadzieję, że w niedługim czasie wzrosną kilkukrotnie.

Moim głównym celem, o którym wspominałem w poprzednim dzienniku, jest uzbierane na prawo jazdy i jakiś fajny samochodzik Smile Poza tym, chciałbym jeszcze zwiększyć ilość subskrybentów na MyLead, aby mój pasywny zarobek ustabilizował się na poziomie mniej więcej 40-50 zł w dni pobierania opłat Lol

Od ogółu do szczegółu, więc teraz czas na pierdoły.
Mam na imię Piotrek, mam 16 lat, jestem tegorocznym, dumnym absolwentem gimnazjum. Interesuję się językami obcymi, chemią oraz biologią, z którymi widzę się za 10 lat w pracy Smile Swoją "karierę" w internecie zacząłem w wiosnę 2013 roku, dając się Sex na doładowaniach poprzez zarabianie na klikach. I tak oto jestem do dziś.

Dziś około godziny 22 podsumowanie dnia pierwszego w nowym dzienniku, a cel ustanowię dopiero w czerwcu.



RE: Wyciąganie wniosków kluczem do zarobków. - ostryy111 - 14-05-2015 17:54

Będę obserował, powodzenia!Smile


RE: Wyciąganie wniosków kluczem do zarobków. - ScroX - 14-05-2015 18:15

Tak trudno prowadzić jeden dziennik bo niezbyt rozumiem ?


RE: Wyciąganie wniosków kluczem do zarobków. - piciaszek - 14-05-2015 18:19

Wydaje mi się, że udzieliłem wyczerpującej odpowiedzi na ten temat w pierwszym poście. Poprzedni dziennik opierał się na zasadzie "o jezu, jak mi źle idzie" tudzież "ma ktoś jakieś rady?" Czas z tym skończyć i zostawić śmieszne wypociny, a zastąpić czymś na poziomie. Wink

1# 14 V 2015


Dzień mało ciekawy, zarówno w szkole jak i w domu. Aktywnie przygotowuję się zdawania certyfikatu, nie zapominając też o internetowej działalności. Udało mi się przy 9 wizytach na LeadMore zarobić 6.20 zł, ale jak na pracę jaką w to włożyłem - nie ma tragedii. Jutro spróbuję podziałać na szerszą skalę, a tymczasem uciekam oglądać Ranczo. Big Grin


Miłego wieczoru!



RE: Wyciąganie wniosków kluczem do zarobków. - Varnity - 14-05-2015 19:35

Ciekawie się zapowiada. Można wiedzieć na czym zarabiasz? FP czy strona internetowa?


RE: Wyciąganie wniosków kluczem do zarobków. - piciaszek - 14-05-2015 19:38

Posiadam wyniszczone FP. Poza tym nieco działam na grupach. Tak jak mówię, zamierzam działać na szerszą skalę w najbliższym czasie Smile


RE: Wyciąganie wniosków kluczem do zarobków. - piciaszek - 15-05-2015 20:05

2# 15 V 2015

Dzień pod psem. Mimo, że pogoda piękna, humor bardzo zły. Generalnie wynika to z powodu osób z mojej żenującej klasy. Nawet nie wiecie jak się cieszę, że jeszcze tylko miesiąc muszę z nimi przebywać. Co do zarobków - wpadło 10 zł z odnowień w MyLead i 2,50 zł na eForsie. Smile Bardzo się cieszę, bo to kolejna dyszka w ciągu tygodnia bez jakiegokolwiek nakładu pracy Huh U Was jak tam leci piątkowe polowanie? Tongue



RE: Wyciąganie wniosków kluczem do zarobków. - adios123 - 15-05-2015 21:35

Obserwuje, powodzonka Smile.


RE: Wyciąganie wniosków kluczem do zarobków. - wiezaawieza - 15-05-2015 22:25

powodzenia Smile Będę zaglądał !


RE: Wyciąganie wniosków kluczem do zarobków. - piciaszek - 16-05-2015 20:24

3# 16 V 2015

Dzisiaj wstałem baaardzo późno, jak zwykle w sobotę posprzątałem na glanc w pokoju i siadłem do jakże kochanej biologii. Wykułem się 3 tematy na 9, a jutro przyjeżdża ciocia z Hiszpanii do nas i ciekawe jak resztę materiału opanuję Smile W końcu wypadałoby coś ugotować. Nawiązując do zarobków, mimo szczerych chęci mam okrągłe zero, ale cóż. Raz wpadną mi 3 lead'y z aktualnej niszy, raz żaden, a za kolejnym z 15. I tak w koło Macieju. Mimo żadnego zarobku czuję się super, bo nauczyłem się rzeczy, które rzeczywiście mnie interesują.. nic tylko czekać, aż zacznę chodzić do liceum i na rozszerzoną chemię w soboty :3 Dobranoc! Cool