Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Masowe usuwanie fp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Masowe usuwanie fp (/Temat-Masowe-usuwanie-fp-113926)



Masowe usuwanie fp - PETERILLUSION - 12-05-2015 17:58

To juz 3 fp w przecziagu 4 dni ktory zostal cofniety z publikacji z powodu: kontaktowanie się z użytkownikami w celach biznesowych bez ich zgody.

Udostepniam zwykle linki short.st umieszczajac je nie w poscie tylko w komentarzach jako strona a i tak mi usuwaja fp. Mial ktos podobny przypadek, jakies rady co zrobic zeby facebook nie usuwal fp maskowanie shorte.st dodowanie linkow w komentarzach z zupelnie innego fikcyjnego konta, wszelkie sugestie bede nagradzal reputem bo nie wiem juz co robic.


RE: Masowe usuwanie fp - Pasza dla konia - 12-05-2015 18:03

Czy Twoje fanpage zawierają treści erotyczne? Jeżeli tak to konkurencja może reportować bez przerwy fp ..


RE: Masowe usuwanie fp - PETERILLUSION - 12-05-2015 18:07

2 nie byly zwiazane jeden byl. Ale skoro w poscie nie ma zadnego linku tylko samo zdjecie to jaki cudem usuwaja skoro linki sa w komentarzach...


RE: Masowe usuwanie fp - Pasza dla konia - 12-05-2015 18:08

(12-05-2015 18:07)PETERILLUSION napisał(a):  2 nie byly zwiazane jeden byl. Ale skoro w poscie nie ma zadnego linku tylko samo zdjecie to jaki cudem usuwaja skoro linki sa w komentarzach...

Ale piszesz jako Fanpage ...


RE: Masowe usuwanie fp - PETERILLUSION - 12-05-2015 18:13

No wlasnie i stad pytanie czy umieszczanie jako niepowazane konto z fp komentarzy z linkiem by cos poradzilo na to...


RE: Masowe usuwanie fp - Reszka - 12-05-2015 19:34

Nie to nie ma znaczenia z jakiego konta dodasz chyba że podmieniasz często linki. Zmień strony docelowe w shorte może to nie konkurencja.


RE: Masowe usuwanie fp - PETERILLUSION - 12-05-2015 20:38

Dodaje codziennie inne linki z innej strony docelowej ale skoro dodam linki z konta niepowiazanego z fp to nie moga tego potrakowac jako spam z mojej strony chyba nie...


RE: Masowe usuwanie fp - grubyst - 12-05-2015 20:45

mam podobny problem. 3 fp poszły w przeciągu tygodnia, robie tym sposobem co Ty, linki w komentarzach.. spróbuje z maskowaniem linków, jeśli po kilkunastu dniach nie bedzie banów to dam znac.


RE: Masowe usuwanie fp - PETERILLUSION - 12-05-2015 21:44

Okej dzieki za informacje, rowniez bede testowal na rozne sposoby z maskowaniem, kontami ukrywaniem posta usuwaniem po krotkim czasie itd.