Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja w cloud mine - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Inwestycja w cloud mine (/Temat-Inwestycja-w-cloud-mine-113886)



Inwestycja w cloud mine - semirek1 - 11-05-2015 20:16

Siema chciałbym zainwestować 200 zł w serwis scrypt.cc.Użyłem kalkulatora na stronie i wyliczyłem ze zwróciło by mi się to po nie całych dwóch miesiącach . Chciałbym was bardziej doświadczonych czy to się po prostu opłaca. Co miesiąc bym reinwestował 200 zł.


RE: Inwestycja w cloud mine - olekn1 - 11-05-2015 20:21

Na dzień dzisiejszy wychodzi duży plus jaki duży minus:

Zaleta: hashe są po ~700 satoshi (normalnie dwa razy drożej)
Wada: koparki są wyłączone

Jeżeli strata tych pieniędzy nie załamie Twojego życia, to możesz wpłacić swoje $$$, bo teraz jest najlepsza okazja, żeby dużo zyskać, albo stracić wszystko Smile

PS. Użytkownik @[bykonrado] rozpoczął swój program inwestycyjny, daje 3% dziennie, więc jest to więcej niż na scrypt.cc, po więcej szczegółów zajrzyj do jego tematu lub napisz pw do niego Smile


RE: Inwestycja w cloud mine - djMruczekk - 19-05-2015 10:55

Odradzam inwestycji ostatnio usunęli mi konto gdzie miałem prawie 8k hash i nie odpowiadają na tickety zero wytłumaczenia. Więc kontakt mizerny i ogólnie.