Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie zlecenia na mobilki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Programowanie (/Forum-Programowanie-364)
+--- Wątek: Gdzie zlecenia na mobilki (/Temat-Gdzie-zlecenia-na-mobilki-113884)



Gdzie zlecenia na mobilki - Kiwiszon - 11-05-2015 19:50

Witam, kolegów programistów. Od jakiegoś czasu zmagam się z brakiem zleceń dlatego piszę do was(tych bardziej zaawansowanych), czy macie jakieś dobre portale(polskie lub nie) gdzie jest dużo ofert? Nie pytam o freelancer.com i oferia, bo tam się przebić graniczy z cudem ;D


RE: Gdzie zlecenia na mobilki - Reszka - 12-05-2015 19:42

Zamiast szukać miejsc gdzie możesz dodać swoją ofertę, szukaj miejsc gdzie ludzie pytają o to co potrafisz i tam próbuj.


RE: Gdzie zlecenia na mobilki - Q-ba - 12-05-2015 21:22

A co potrafisz? Piszesz api na iOS lub Android?
Z tego co wiem to raczej programiści nie maja problemów z pracą, a raczej jej nadmiarem.
freelancer.com polecam, świetny serwis na początek, można fajnie zarobić zwłaszcza USA lub UK, przebicie się tam to żaden problem jak masz odpowiednie umiejętności i potrafisz kodzić


RE: Gdzie zlecenia na mobilki - plove - 13-05-2015 22:47

Widocznie masz słabe doświadczenie jeśli nie możesz nikogo znaleźć na oferii i na freelancer, ja bez problemu znajduję chętnych za ceny niejednokrotnie wyższe niż średnia oferta, w dodatku zawsze mam co robić.