Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja tożsamości. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Weryfikacja tożsamości. (/Temat-Weryfikacja-tozsamosci-113854)



Weryfikacja tożsamości. - deidara3210 - 11-05-2015 13:29

Do potwierdzenia tożsamości u brokera potrzebny jest skan dowodu, ew. paszportu i moje pytanie brzmi czy mogę zamazać datę urodzenia ? Big Grin


RE: Weryfikacja tożsamości. - Anthony - 11-05-2015 13:33

Móc możesz, ale taki skan raczej nie zostanie przez nich zaakceptowany. Między innymi chcą mieć potwierdzenie Twojej pełnoletności więc ...Smile


RE: Weryfikacja tożsamości. - bykonrado - 11-05-2015 13:37

Brokerą chodzi tylko i wylacznie o potwierdzienie czy jestes pelnoletni i tyle.


RE: Weryfikacja tożsamości. - Comparic - 11-05-2015 13:45

Akurat ta część jest chyba najistotniejsza. Jeżeli nie masz 18 lat i chciałeś ukryć wiek, żeby weryfikacja przeszła to ew. możesz skorzystać z danych kogoś z rodziny (starsze rodzeństwo na przykład).


RE: Weryfikacja tożsamości. - MaLiN - 11-05-2015 13:54

(11-05-2015 13:29)deidara3210 napisał(a):  Do potwierdzenia tożsamości u brokera potrzebny jest skan dowodu, ew. paszportu i moje pytanie brzmi czy mogę zamazać datę urodzenia ? Big Grin

W takim razie bez sensu by było dawać im skan Tongue Przecież oni chcą sprawdzić ile masz lat, a nie obejrzeć Twoje zdjęcie Big Grin


RE: Weryfikacja tożsamości. - malpa2 - 11-05-2015 14:01

Oj ktoś tu chyba podał inną datę niż w rzeczywistości Wink