Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. (/Temat-Poradnik-oraz-nisza-Jak-zarabiac-duze-pieniadze-aktywna-praca-113796)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Majka - 12-05-2015 18:55

(12-05-2015 18:51)EpicBlank napisał(a):  "Nieprawda jest ze nisza sie nie wyczerpie - ta nisza jest dla poczatkujacych osob.

Jedyny plus to kontakt z Twojej strony i te strony - bo znalem tak na prawde 2 z 5.
"


Nisza jest prawie nie do wyczerpania ze względu na to że serwisów tego typu jest mnóstwo. Po za tym - nie każdemu ona podchodzi (jakby nie patrzeć trzeba mieć jakieś umiejętności i tak dalej) dlatego właśnie co dwa dni aktualizuje poradnik o kolejne nisze oraz porady, tak żeby każdy z kupujących znalazł coś dla siebie i był zadowolony. Wierzcie mi lub nie, naprawdę zależy na tym by kupujący też był na +
Ponownie, jeśli nie wyszło wam z ta niszą to sie nie zrażajcie, nie każdemu wychodzi. W piątek dodam kolejną która jest banalna i działa na zupełnie innej zasadzie, spodoba się tym którym nie spodobał się pierwszy sposób.
Nie zależy mi na pieniądzach tak bardzo, jeśli ktoś sobie zażyczy zwrotu 50% ponieważ nie ma ze mną kontaktu lub ma jakieś inne zastrzeżenia w moją strone to zrobie to bez wahania. Najważniejszy jest dla mnie klient Smile

Czekamy na piątek Smile
Zwracałeś się do Panów ale ja się wypowiem: 74 wejść 0 leadów (godzina pracy) ale nie subskrypcje tylko premium sms może dlatego Sad


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 12-05-2015 19:03

Dużo zależy od umiejętności, osoba z forum przy 6 wejściach zrobiła 3 leady. Zarobki są różne, przyznaje że nie do końca brałem to na początku pod uwagę ponieważ dla mnie ta praca wydaje sie banalna. Ale jak mówiłem, zrekompensuje to w piątek Smile


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - fusek - 12-05-2015 19:25

Tez mam nadzieje ze w piatek mnie pozytywnie zaskoczyszTongue


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 12-05-2015 19:31

Robie co moge ^^
Btw Krissu, masz pełną skrzynkę, musisz coś usunąć, nie moge ci odpisywać :/


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Branzolek - 12-05-2015 19:38

Ciekawy pomysł Jerk Jerk Jerk Jerk Jerk


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 12-05-2015 19:49

Nie będę kłamał, to jeden z serwisów na których oparta jest metoda, jak dla mnie, takie osoby jak ty w mojej opinii zachowują się troszke nie w porządku Smile Cóż, nisza tak jak mówiłem raczej się nie wyczerpie więc o to bym się nie bał, a sposób działa na całkowicie innej zasadzie, ale wciąż, strasznie nie "fer" zachowanie ^^
(Najgorsze jest to że sposób wyciekł już na konkurencyjne forum) jeśli tak samo stanie się z poradnikiem który wrzucę w piątek to wypłacam każdemu chętnemu 50% (nawet jeśli zarobił) i będę się stąd zmywał. Nie wierze że pomimo tego ze podaje im to na tacy ludzie nie potrafią tego uszanować i tak po prostu rozprowadzają metode wszędzie gdzie się da beka


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Majka - 12-05-2015 19:53

@[Branzolek] edytuj post - usuń nazwę serisu Idea


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Branzolek - 12-05-2015 19:57

(12-05-2015 19:53)Majka napisał(a):  @[Branzolek] edytuj post - usuń nazwę serisu Idea

Powiem wam ze jestem w szoku Xpokerface
Swoją drogą mata racje róbta co chceta! Lol


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - lukaswu - 12-05-2015 20:01

Też kupiłem. Sposób mi znany, miejsca pracy niekoniecznie chyba, że ktoś w tym siedzi Wink Automatyzacja może przynieść dobry efekt, ale trzeba zmienić content na inny niż podaje Epic i działać na kilku serwisach na raz. Dla początkujących i mających czas w sam raz. Dla zaawansowanych bez bota będzie szkoda czasu. Nisza się nie wyczerpuje bo target i nowe miejsca zawsze się znajdą nie tylko w PL Wink Poczekam na bota i aktualizację Wink


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - nicooo - 12-05-2015 20:23

Trochę szkoda , że sprzedajesz własną nisze która daje ci zyski sam takową posiadam i zarobiłem na niej ponad 100,200zł dziennie , zaraz będzie ogólną dostępna i skończy się zarobek takich kwot jak pisałeś , sam kiedyś chciałem sprzedawać nisze , ale jak dla mnie jest bezcenna i przemyśl czy warto sprzedawać resztę pomysłów...