Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. (/Temat-Poradnik-oraz-nisza-Jak-zarabiac-duze-pieniadze-aktywna-praca-113796)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 12-05-2015 13:48

Bota dałem trzem osobom, testują go, jeśli wszystko będzie okay jeszcze w tym miesiącu postaram się go wam dać w aktualizacji Smile
ZjadamKredki, kilka osób się już wypowiedziało, mam nadzieje że jakąś recenzje napisze jeszcze kilka osób ^^

Jestem teraz dostępny od 14:40 do 00:00, za chwilke odpowiem na wszystkie pytania Smile


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - SylvvuuuS - 12-05-2015 14:22

Z ciekawości też chętnie zakupie ten poradnik. Tongue
Zobacz PRIV.


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 12-05-2015 14:47

SylvvuuuS, odpisałem Smile


UWAGA, PIERWSZA OFICJALNA AKTUALIZACJA POJAWI SIĘ W PIĄTEK O 19.00
UDOSTĘPNIĘ TAM KOLEJNE 2 PORADNIKI ORAZ 4 NISZE, NA JEDNEJ Z NISZY ZARABIAM DO DZISIAJ (ZAPLECZE)
AKTUALIZACJE OTRZYMA KAŻDY KTO ZAKUPIŁ PORADNIK, NIE MA DODATKOWYCH OPŁAT. POZDRAWIAM Smile



RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - zjadamkredki - 12-05-2015 15:20

Dobra, poradnik zakupiłem i napiszę coś od siebie Big Grin

Poradnik jest krótki, ale treściwy - ogółem bardzo łatwo wpaść na ten pomysł, ale samemu gorzej jest go wykonać - dzięki temu poradnikowi jest łatwiej i wiadomo co robić Big Grin
Aktualnie na 6 wizyt mam 1 leada, a to w ciągu 5min i to jeszcze o takiej porze, że ludzie pracują/uczą się Big Grin
Jeszcze wieczorkiem, koło 22.00 napiszę jak ogółem dzisiaj poszło.


EDIT: Obawiam się tylko, że jak więcej ludzi kupi owy poradnik to ta nisza z czasem może się wypalić, bo ludzie tak jak na grupach ero na FB zorientują się o co chodzi.


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Majka - 12-05-2015 15:27

Wiesz co @[EpicBlank] Tongue tak z ciekawości jestem w stanie kupić go od Ciebie. Zobaczymy czym handlujesz Tongue
Proszę adres pp na PW


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 12-05-2015 15:55

ZjadamKredki
Cóż, moim zdaniem nisza za szybko się nie wyczerpie, nawet jeśli rzuci się na to całe zarabiam.com
Tak czy owak, przypominam że dodaje co dwa dni nowe nisze i poradniki, więc o to że zabraknie wam pieniędzy raczej bym się nie martwił Smile
Pamiętajcie, ja też chce żebyście byli zadowoleni, dlatego jeśli macie pytania - pytajcie. Jestem po to żeby pomóc Smile


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - xavi512 - 12-05-2015 16:26

@[EpicBlank]
Kupuję, proszę o adres pp na PW.


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - fusek - 12-05-2015 18:23

(12-05-2015 15:55)EpicBlank napisał(a):  ZjadamKredki
Cóż, moim zdaniem nisza za szybko się nie wyczerpie, nawet jeśli rzuci się na to całe zarabiam.com
Tak czy owak, przypominam że dodaje co dwa dni nowe nisze i poradniki, więc o to że zabraknie wam pieniędzy raczej bym się nie martwił Smile
Pamiętajcie, ja też chce żebyście byli zadowoleni, dlatego jeśli macie pytania - pytajcie. Jestem po to żeby pomóc Smile

Nieprawda jest ze nisza sie nie wyczerpie - ta nisza jest dla poczatkujacych osob.

Jedyny plus to kontakt z Twojej strony i te strony - bo znalem tak na prawde 2 z 5.


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Pmxq - 12-05-2015 18:31

pomysł banalny, ale gorzej żeby na niego wpaść Big Grin dobry kontakt, jutro popróbuje coś zarobić tym sposobem Big Grin no i oczywiście czekam na bota Tongue


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 12-05-2015 18:51

"Nieprawda jest ze nisza sie nie wyczerpie - ta nisza jest dla poczatkujacych osob.

Jedyny plus to kontakt z Twojej strony i te strony - bo znalem tak na prawde 2 z 5.
"


Nisza jest prawie nie do wyczerpania ze względu na to że serwisów tego typu jest mnóstwo. Po za tym - nie każdemu ona podchodzi (jakby nie patrzeć trzeba mieć jakieś umiejętności i tak dalej) dlatego właśnie co dwa dni aktualizuje poradnik o kolejne nisze oraz porady, tak żeby każdy z kupujących znalazł coś dla siebie i był zadowolony. Wierzcie mi lub nie, naprawdę zależy na tym by kupujący też był na +
Ponownie, jeśli nie wyszło wam z ta niszą to sie nie zrażajcie, nie każdemu wychodzi. W piątek dodam kolejną która jest banalna i działa na zupełnie innej zasadzie, spodoba się tym którym nie spodobał się pierwszy sposób.
Nie zależy mi na pieniądzach tak bardzo, jeśli ktoś sobie zażyczy zwrotu 50% ponieważ nie ma ze mną kontaktu lub ma jakieś inne zastrzeżenia w moją strone to zrobie to bez wahania. Najważniejszy jest dla mnie klient Smile