Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. (/Temat-Poradnik-oraz-nisza-Jak-zarabiac-duze-pieniadze-aktywna-praca-113796)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - nicooo - 11-05-2015 21:33

Nie rozumiem tylko dlaczego sprzedajesz nisze za grosze , która przynosi ci nawet wysokie zyski... a zaraz będzie tak oblężona , że nic nie zarobisz..


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 11-05-2015 21:40

Mówiłem już, nisza jest praktycznie nie do wyczerpania a ja i tak mam już lepsze zaplecze. Dla mnie to jest bez różnicy. Nisze musiałoby kupić całe zarabiam.com żeby coś się zmieniło, wiec o to bym sie nie martwił Smile


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - akiioto - 11-05-2015 21:41

Pół godziny niecałe minęło. Myślę że się dobrze zastosowałem, 2 leady po 6zł. Sposób trochę oklepany, zobaczymy jak z aktualizacjami, ale jest na plus. Polecam, szybki kontakt oraz błyskawiczny przelew sprawił że niezwykle miło się było skontaktować.

P.S: Zrobiłem nowy link żeby nie pomylić z inną niszą.


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - nicooo - 11-05-2015 21:44

Wiem już mniej więcej jak działasz na pewnym portalu czatowym , ale przy tym sposobie musisz siedzieć cały dzień i nabierać ludzi jak dla mnie zbyt czasochłonne...


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Toskan - 11-05-2015 21:44

Czy 'metoda' wypali na sms premium?


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 11-05-2015 21:52

Toskan, to zależy w jaki sposób to ułożysz, myśle że dałoby rade.

Nicooo, nie jest to nabieranie ludzi ponieważ wszystko można podpiąć pod odpowiedni serwis. Po drugie, prócz samej niszy i poradnika oferuje również bota (za którego nie płacicie) i co dwa dni kolejną nisze a co tydzień poradnik. Czasochłonne to raczej nie jest, osobiście poświęcałem 1-2 minuty na jedną osobe. (przy pierwszym sposobie).


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - srybus - 11-05-2015 22:19

Kupiłem poradnik, w ciągu jakichś 20 minut wpadł pierwszy lead Smile Poradnik może się zwrócić w ciągu godziny, jednak trzeba wypracować sposób działania ;> Oprócz tego, idealny kontakt ze sprzedawcą, naprawdę polecam Smile


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Toskan - 11-05-2015 22:28

@srybus powiedz mi czy przez te 20min. Musiales caly czas pracowales? Czy zapodales temat i niejako wpadl z automatu?


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - matig - 11-05-2015 22:34

Zapoznałem się z poradnikiem, jestem świeżakiem w zarabianiu w na subach i sms, na razie bez większych osiągnięć. Poradnik prosty, czytelny - metoda jak dla mnie super - myślę, że tu zarobię.
Kontakt z EpicBlank na wysokim poziomie. Polecam, reput poszedł też. Dzięki


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - srybus - 11-05-2015 22:38

(11-05-2015 22:28)Toskan napisał(a):  @srybus powiedz mi czy przez te 20min. Musiales caly czas pracowales? Czy zapodales temat i niejako wpadl z automatu?

Jak w temacie, musisz aktywnie pracować, żeby cokolwiek zarobić. Po wprowadzeniu bota, będzie to dużo prostsze :>