Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. (/Temat-Poradnik-oraz-nisza-Jak-zarabiac-duze-pieniadze-aktywna-praca-113796)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 07-06-2015 21:15

Chodzi o to że portale można zmieniać, w poradniku podałem ich kilka, ale wystarczy uzyć google by znaleźć ich o wiele więcej. No ale cóż, dziwicie się że nisza się wypala skoro ludzie piszą w temacie na czym ona polega? facepalm


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - broofie - 08-06-2015 06:24

Tez mi się nie podoba to, ze osoby które kupiły poradnik wypisuja na forum na czym owy sposob polega, ale mowiles przecież, ze ilość osób nie wpływa na zarobek, wiec czegoś tutaj nie rozumiem.

Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50F przy użyciu Tapatalka


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 08-06-2015 06:33

Wciąż utrzymuje że liczba sprzedanych poradników nie wpływa na zarobki. Nie wpływa jednak dlatego że serwisów na których działamy jest mnóstwo. (można szukać zarówno zagranicą jak i u nas). Ludzie piszą że nisza jest wypalona dlatego że używają jedynie serwisów przykładowych które podałem w poradniku nr 1. (W sumie sprawdzałem bodajże w ten piątek jak sprawa wygląda, w 20 minut udało mi się zrobić 2 leady na jednym z podanych w poradniku serwisów, więc mysle że wciąż nie wygląda to jakos źle.)
Tak czy owak, mysle że na dniach udostępnię dla was czwartą, ostatnią aktualizacje, będzie najpewniej z jednym, darmowym i ogólnodostępnym botem. Sposob jednak raczej nie był za często używany, być może ktos już się z tym spotkał, jednak mysle że nie w tej odmianie. Zarobki są różne, tutaj chodzi tylko i wyłącznie o szczęście Smile


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - allegrowicz7699 - 09-06-2015 21:24

W takim razie czekamy Smile


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - supercola - 15-06-2015 10:12

I jak ? Smile


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 15-06-2015 11:45

Pytało się mnie już kilka osób. Aktualizacje dodam najpewniej w tym tygodniu. Nie chce podawać dokładnego dnia bo później będzie "hehe nie słowny z niego gość". Ale obiecuje że do końca tego tygodnia aktualizacja pojawi się na 100% Smile


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - overlord25 - 15-06-2015 16:02

Jak wam tam idzie zarabianie pochwali się ktoś?


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 19-06-2015 19:44

Wyszła czwarta aktualizacja, wszystkich którzy kupili poradnik i są nią zainteresowani zapraszam na pw lub na gg Smile













swoją drogą może dodam jeszcze 5 aktualizacją, ale nic nie obiecuje bo później mnie zagryziecie XD


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Xzibin - 03-07-2015 21:49

Mnie idzie bardzo dobrze. Poradnik odrobiony w 6h pracy Smile


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 04-07-2015 01:59

Jak na początek całkiem ładnie ^^