Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. (/Temat-Poradnik-oraz-nisza-Jak-zarabiac-duze-pieniadze-aktywna-praca-113796)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - supercola - 06-06-2015 22:11

I jak idzie ? Smile


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 06-06-2015 22:55

Mysle czy w nagrode nie dać wam jako ostatniej aktualizacji po prostu innego mojego poradnika, tylko nie wiem co mam zrobić w wypadku ludzi którzy kupili oba XD


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - banipunz - 06-06-2015 23:26

@up
Napisać nowy poradnik Jerk2


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - supercola - 06-06-2015 23:54

@EpicBlank
Po prostu nic nie zarobiłem na tym poradniku i oczekuje na ostatnią aktualizację Tongue Myślę, że dzięki niej coś zarobię ^^


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 07-06-2015 00:28

Pragne zauważyć że aktualizacje nie są w cenie poradnika, robię je tylko i wyłącznie z dobrej woli, chce dotrzymać słowa, jednak nie naciskajcie na mnie bo nic wam to nie da Smile


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - autoshot38 - 07-06-2015 01:22

(11-05-2015 18:36)EpicBlank napisał(a):  Btw. każdy kto kupił poradnik prócz bota otrzyma również za tydzień kolejną nisze, tym razem "zaplecze" (robisz coś jeden raz a kasa wpływa na konto czasem nawet przez miesiąc) (nie dotyczy fb, yt i tak dalej) nisze tą (w tym kolejny poradnik) otrzyma każdy kto zakupił poradnik Smile

[Obrazek: leadmore_dowodzik.jpg]


(11-05-2015 21:28)EpicBlank napisał(a):  Uwaga!


Jest mała zmiana, na korzyść tych co kupili poradnik ^^
Aktualizacja będzie co dwa dni, jeśli chcecie dostać nową aktualizacje wystarczy napisać na moje gg lub na zarabiam.com Smile
Większe aktualizacje będą co tydzień, będą tam nisze, kolejne poradniki i tak dalej. A to wszystko w cenie tego co kupiliście tutaj Smile

(11-05-2015 21:52)EpicBlank napisał(a):  Po drugie, prócz samej niszy i poradnika oferuje również bota (za którego nie płacicie) i co dwa dni kolejną nisze a co tydzień poradnik. Czasochłonne to raczej nie jest, osobiście poświęcałem 1-2 minuty na jedną osobe. (przy pierwszym sposobie).


Takie rzeczy obiecałeś, różne nisze, dla każdego coś co mu przypadnie do gustu, aktualizacje do 2 dni, a co tydzień poradnik(co chwilę co inne rzeczy pisałeś), jednak tak naprawdę to wyszła jedna nisza, druga miała być zupełnie inna, a tak naprawdę opierała się praktycznie na tym samym i ostatnią rzeczą jaką udostępniłeś był bot i tyle. Teraz od kilku tygodni czekać na kolejną rzecz, co miało trwać tydzień... Prawie jak prezydenci podczas kampanii tyle naobiecują, nagadają, a jak dojdzie co do czego to nie ma nic. W mojej ocenie żałuję kupna poradnika, te obiecane 100zł/h, niewyczerpalna nisza, na którą teraz już się ludzie nie nabierają. Bot tym bardziej się tutaj nie sprawdził, od razu po jego udostępnieniu gdy chciało się popracować od razu natrafiło się na osobę z forum co tym bardziej wypalało niszę. Mało profesjonalne podejście do kupujących obiecanie czegoś innego i robienie zupełnie czegoś innego, ale już hajs się zgadza także przekładamy, przekładamy aż wszyscy zapomną, takie jest moje zdanie.


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 07-06-2015 01:38

Zapłaciliście za to
"Poradnik jest bardzo prosty, nie ma tutaj wkładu własnego. Zarobki są różne i bardzo często zależą od szczęścia oraz naszego "starania się". Poradnik nie opisuje działania na fb czy też yt lub tego typu stronach. Praca nie jest automatyczna i żeby zarabiać musimy pracować. Jeśli przestaniemy skończy się zarobek.
Praca jest raczej łatwa i przyjemna. "
W wysłanym poradniku dopisałem na samym końcu że będą jeszcze aktualizacje i dwa boty. (Jest to jednak już moja "dobra wola" przy sprzedaży nie pisałem nigdzie że płacicie jeszcze za aktualizacje. Zapłaciliście tylko i wyłącznie za poradnik który to otrzymaliście. Przez pierwszy tydzień aktualizacje pojawiały się co dwa dni, a "większa" z botem pojawiła się tydzień po wystawieniu tematu. Nie rozumiem, myślałeś że za 35 zł będę wysyłał co dwa dni aktualizacje z nową niszą do końca życia? facepalm
Ostatecznie dałem wam (prócz samego poradnika za którego zapłaciliście) 3 nisze (w tym bota który miał wam prace ułatwić). Dodatkowo mam zamiar udostępnić wam kolejną, czwartą nisze (ostatnią aktualizacje). Jednak pracuje nad nią.
Damnt ludzie, te nastawienie mnie przeraża, człowiek chce jak najlepiej żeby każdy był zadowolony ale zawsze jest coś nie tak.. Rozumiem, z drugim botem nie wyszło, jednak nie jest to z mojej winy i za to bardzo przepraszam, mam zamiar wam to wynagrodzić, ale ponownie - naciskanie na mnie nic nie pomoże. Te nastawienie mnie przeraża. pokerface Undecided


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - osinex - 07-06-2015 10:21

No ta, nie zapominajcie że daliście za to jakieś grosze


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - autoshot38 - 07-06-2015 11:06

Nie chodzi tu o to co ja chciałem, lecz o to co sam napisałeś.


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - stoki - 07-06-2015 19:10

ale przedajac to jak to nazwales "nieodpowiednim" osobom ciezko cos zarobic wszedzie oblegane i do tego te texty zywcem z poradnika zrazily potencjalnych klientow naszysch uslug Wink nie bede mowil ze nie zarobilem nic ale w takim tempie to chyba lepiej butelki po parku zbierac
(text unikat, miejsca do czasu tez, traffic spory ale nie przechodza do 2giego punktu i do leadow choc konwersja na poziomie 12-15% ale ludzie juz wyczuleni)
co do poradnika brak zarzutow moze i dalo by rade szybko zwrocic kase i zarobic niemalo tylko te polglowki psujace rynek
do "nieodpowiednich" czy tak trudno napisac kilka linijek unikalnego textu??