Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. (/Temat-Poradnik-oraz-nisza-Jak-zarabiac-duze-pieniadze-aktywna-praca-113796)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Majka - 22-05-2015 15:47

(22-05-2015 15:38)EpicBlank napisał(a):  Uwaga, możliwe że dzisiaj aktualizacja pojawi się troszke później (tzn około 23) gdybym się nie wyrobił to jutro można pisać na spokojnie o aktualizacje (wystarczy pw albo gg). Mam nadzieje że to nie będzie większy problem, po prostu sprawy prywatne mi wpadły i możliwe że po prostu nie dam rady dzisiaj wrócić do domu (a w miejsce gdzie jadę nie ma internetu).
Przepraszam każdego, po prostu pisze teraz żeby nikt nie czuł się oszukany Smile

Jak będziesz miał wyślij każdemu co zakupił poradnik PW z aktualizacją i po kłopocie Idea


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Mercz - 22-05-2015 20:58

Zakupilem kolejny poradnik na tym forum. Ten był 20zł tańszy, a o wiele lepszy! Niestety przez 5 dni nie odrobiłem kasy, ale to przez lenia mojego zapewne. Niby siedziałem kilka godzin razem jakby zliczyc wszystko, ale coś widocznie źle robię.


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Majka - 23-05-2015 09:31

@[EpicBlank] czekamy na aktualizacje


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 23-05-2015 12:54

Jest kolejna przeszkoda na mojej drodze, okazało się że metoda którą chce wam dać jest w strefie dla wtajemniczonych..
W takim wypadku musze dać wam kompletnie coś innego, przyznam że metoda którą chce wam dać może być dla niektórych osób znana, sama aktualizacja nie będzie zawierała bota (po prostu nie chce wyrwać bana na forum.)
Chciałbym wam to wynagrodzić, dla tego w środę zrobie kolejną aktualizacje, zamieszczę tam bota do poradnika nr 1 który automatyzuje nam prace praktycznie w 100%. Mam nadzieje że to wam wynagrodzi opóźnienia.
Każdy kto chciałby najnowszą aktualizacje - Prosiłbym o zgłoszenie się na forum lub na gg Smile


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Majka - 23-05-2015 13:04

Zgłaszam się po aktualizacje


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 23-05-2015 13:29

Wysłane każdemu kto się zgłosił, gdyby ktoś jeszcze nie dostał pisać prosze na pw Smile


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - broofie - 23-05-2015 19:53

Podsunalem ci pomysł jakiś czas temu co ułatwiłby ci z pewnością komunikacje z klientami a zarazem pozwoliłoby na wspólne rozwiązywanie problemów. Do tego nie trzeba byłoby zawracać ci głowy odnośnie updatow. Pisząc otwarcie na forum nt poradnika łatwo zdradzić nisze co za tym idzie ciężko pisac o problemach itp nie zdradzając sposobu.
A facebooka ma każdy, wiec grupa na FB wyszlaby każdemu na dobre Wink


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 23-05-2015 19:58

Wyszłaby, próbowałem ale jest za dużo osób "które nie mają fb" więc co bym nie zrobił i tak miałbym kupe roboty. Może ogarne taki projekt dla mniejszej liczby osób, w chwili obecnej jednak musze rozwiązać problem w ten sposób... Sad


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - kalmanis - 26-05-2015 19:38

Jakbyś mógł podeślij aktualizacje Smile


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - roko1992 - 26-05-2015 19:49

Poproszę aktualizacje