Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. (/Temat-Poradnik-oraz-nisza-Jak-zarabiac-duze-pieniadze-aktywna-praca-113796)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 20-05-2015 13:53

Wysłałem wszystkie na pw Broofie, looknij Smile


Odp: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - sajmoon - 20-05-2015 17:21

Ja też poproszę wszystkie aktualizacje, bo nic nie dostałem Smile


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Tomono - 20-05-2015 19:08

Ja też poproszę bo nie dostałem. Smile Tzn. tą najnowszą.


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Pink134lol - 20-05-2015 19:15

Podane serwisy w poradniku ( nie w aktualizacji ) są już mocno atakowane bo często można trafić na te same osoby. Wczoraj 2 leady, dzisiaj 0, jednakże próbowałem dzisiaj spamu, ale dosyć wiarygodnego. Choć przyznam, że domyślałem się, że to może być skuteczne, to jednak te 35zł nie zwróci się tak szybko. Kolejny raz nabrany na tekst " ta nisza nigdy się nie wypali " . Wink


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - broofie - 20-05-2015 21:00

Jak piszecie pod tematem o stronach które są w poradniku to co się dziwisz?


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 20-05-2015 21:04

Wiesz, kwestia tego że nie przewidziałem że tyle ludzi będzie na tyle "inteligentnych" by pisać o niszach w temacie... Damnt, podajecie dosłownie nazwy serwisów i się dziwicie? XD

Tomono, Sajmon, już wysłałem, sprawdźcie skrzynkę Smile

(Btw, tylko przypominam że podane serwisy to PRZYKŁADY wystarczy użyć "google" żeby znaleźć tego więcej Undecided)


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Pink134lol - 20-05-2015 21:19

@[EpicBlank] , mam szukajkę podobnych stron i większość ma pewne ograniczenia, na innych siedzi 30-40 osób itp. Oczywiście ja dzisiaj piszę o wyniku ze spamu, a nie czynnej rozmowy, która wczoraj była przeprowadzana i wpadły te 2 leady. Za krótko testowane bym mógł cokolwiek rzetelnego pisać, więc jedynie spekuluję. I czy ja mógłbym prosić o aktualizację na PW? Bowiem na facebooku napisałem wczoraj i do dziś nie otrzymałem odpowiedz...

@[broofie] Ja nie podawałem serwisów, a jak bawi się w zgadywankę to wystarczy, że przeczyta recenzje i bingo !


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 20-05-2015 21:22

Z fb nie wypaliło, za mało ludzi się zgłosiło, nie będę prowadził grupki dla trzech osób XD
Aktualizacje wysyłam na priv, sprawdź skrzynkę Smile
(Co do sposobu, wierz mi, nie za sam sposób płacisz, prócz tego dostajesz też 3 aktualizacje i dwa boty i moją czynną pomoc. Wystarczy napisać żebym podał dodatkowe serwisy. Troszkę chęci wystarczy...)


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - broofie - 20-05-2015 21:35

Ale tu nie chodzi o ilość stron i miejsc do promocji, tylko o fakt, ze zaplacilem za cos co później jak się okazuje staje się ogolnodostepne dla wszystkich. I tym sposobem nisza przestaje być nisza.


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 20-05-2015 21:59

Dlatego by każdy był zadowolony prócz tego jednego poradnika daje wam też 2 boty i 3 kolejne nisze. Zapłaciliście jedynie za poradnik, reszte robie dla was tylko ze względu na okoliczności. Serio chce by każdy był zadowolony. Smile