Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. (/Temat-Poradnik-oraz-nisza-Jak-zarabiac-duze-pieniadze-aktywna-praca-113796)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - lukaswu - 15-05-2015 22:21

3 leady w 45min. na czystym spamie wklejając 1 zdanie oglądając film... więc to jest lepsze pod bota zmieniając serwisy. (ale teraz jest najlepsza pora w tygodniu). Jakby tak samo było przez 10h jest ok, bo ponad 200zł.


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 15-05-2015 22:28

Możliwe że będę miał bota do tego, jednak nie bedzie on w tych aktualizacjach a do poradnika który ukaże się w niedziele. Możliwe że sam poradnik ukaże się nawet w sobote, zależy od admina Smile


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - lukaswu - 15-05-2015 22:40

Za dużo osób z botami w tych samych miejscach też nie dobrze bo będą banować szybciej jak było na asku. Osoby też będą olewać lub zgłaszać spam. Lepiej jak każdy znajdzie swoje źródła i swoje boty.


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 15-05-2015 22:42

Tzn sposób będzie całkowicie inny, tutaj nisza dosłownie nie może się skończyć. Nie chce zdradzać więcej, ale moge zapewnić że nawet gdyby sposób miał cały świat (w tym boty) nisza by sie nie wyczerpała. Osobiście w ten sposób zarabiam więc naprawdę wiem co mowie. Oczywiście trzeba wykazać się kreatywnością i cierpliwością (bo na początku nie jest kolorowo) ale to działa na zasadzie zaplecza, więc prędzej czy później zarobki będą naprawde przyjemne. Na tym jednak zakończe temat.
W poniedziałek kolejna aktualizacja, najpewniej o 19. Zapraszam każdego kto zakupił poradnik Smile


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - eciver - 15-05-2015 22:51

Sposób całkowicie inny, ale w tym samym temacie rozumiem? Jaką cenę przewidujesz za ten nowy poradnik? Wink


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 15-05-2015 22:58

Sposób jest całkowicie inny, bardziej "uczciwy" i chyba mniej czasochłonny. +- 100 zł z 5 (w tym 4 autorskimi) botami i "pakietem startowym". Oczywiście bedzie zniżka dla tych co kupili już ten poradnik. (Po zniżce będzie to około 70zł).
Nie jestem jeszcze wszystkiego pewien, dlatego nie chce niczego obiecywać, cena może się zmniejszyć lub zwiększyć, wszystko zależy od tego ile wyniesie mnie włożenie wkładu osobistego w napisanie tego poradnika oraz załatwieniu botów Smile


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - erner90 - 15-05-2015 23:05

Potrzebny jakiś wkład własny oprócz kupna poradnika? Chodzi mi o jakieś konta fb lub coś w tym stylu ?


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 15-05-2015 23:13

Dosłownie żaden.


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Pmxq - 15-05-2015 23:28

a jaki hajs można będzie robić tym sposobem z nowego poradnika? Dla początkującego oraz gdy nabierze się doświadczenia? I czy sposób dalej polega na interakcji z fapsterami że to tak nazwe? Jerk2


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 15-05-2015 23:33

Sposób nie jest robiony pod ero (chociaż tak można go też wykorzystać) nie ma tutaj dosłownie żadnej interakcji a jeśli chodzi o zarobki - ciężko mi to określić z mojej perspektywy. Na początku może nie być kokosów, jednak jeśli nabierzemy wprawę można robić z tego 60 zł dziennie na spokojnie. (Powiedziałbym że nawet więcej jednak nie chce obiecywać złotych gór ^^)