Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. (/Temat-Poradnik-oraz-nisza-Jak-zarabiac-duze-pieniadze-aktywna-praca-113796)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - .::Nicko::. - 15-05-2015 17:41

Czekam na pw <3


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - ostryy111 - 15-05-2015 17:51

Ja też czekam na priv Smile


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Goldes - 15-05-2015 17:56

Z tego co ja rozumiem to o 19 Epic ma poinformować tutaj o dostępności aktualizacji i to my mamy się zgłaszać na pw po aktualizację a nie tu spamować i nabijać posty ale co ja tam wiem Wink


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 15-05-2015 18:08

Uwaga, każdy kto chce najnowszą aktualizacje niech napisze do mnie wiadomość na gg.
(Wiadomość o treści "Chciałbym poradnik")
Moje gg to 53532896
Dlaczego gg?
Ponieważ na zarabiam.com wiadomość można wysyłać co jedną minute, po prostu rozesłanie wam poradników zajęłoby wieczności.. Smile


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - szykiryki - 15-05-2015 18:19

tylko weryfikuj kto do Ciebie pisze, bo podejrzewam, że nagle znajdzie się 3x więcej kupujacych niż w rzeczywistości Tongue.
Przy okazji oczywiscie uzywajac nicków osób, które wypowiadały się w tym temacie.


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 15-05-2015 18:46

Wiem wiem, biore to pod uwage Smile
Poradniki już rozesłane, gdyby ktoś jeszcze go nie dostał prosiłbym o kontakt na gg! Smile

Uwaga, poradnik wrzucam już na strone do pobrania, gdyby ktoś nie miał gg prosiłbym o napisanie do mnie Smile


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - szykiryki - 15-05-2015 21:36

Wszyscy milczą, więc się wypowiem odnośnie aktualki...
Fajnie, że ino jest, aczkolwiek nie różni się znacząco od pierwszej, fundamentalnej metody (nie musi, w koncu to aktualizacja, a nie nowa niszaSmile). Więc osoby, które nie potrafiły zarobić na tej pierwszej, raczej na tej dzisiejszej turbodużo nie ugrają, chociaż może? Smile

Zakupiłam z ciekawości (moja wada, że kupuje praktycznie wszystko co pojawi się w tym dziale Tongue).
Dla początkujących ok- parę leadów dziennie można złapać. Dojscie do 100 zł dziennie dla początkującego będzie wymagało na pewno wielu godzin pracy- ale większe pieniądze nigdy łatwo nie przychodzą. Przy dużym zaangażowaniu i wypracowaniu własnych mechanizmów działania (nie ma tutaj jednego, słusznego schematu) na pewno istnieje możliwość zarobienia ponad 100 zł dziennie- nie można się jednak łudzić, że jest to kwota dostępna dla każdego kto kupi metodę.

EpicBlank, młody człowiek, ale widać, że chłopak chce pomóc. Zastosowałabym jednak nieco wyższą cenę-chociaż już za późno Tongue (zwłaszcza, ze w skład mają wejść autorskie boty) i ewentualnie ograniczenie ilości sprzedawanych sztuk, bo widać, że wszyscy dzialają na tych samych (a sama z perspektywy sprzedającej wiem, że poradnik sprzedany w ilości 50 szt. jest w rękach co najmniej 150 osób, więc warto takie ograniczenia czasami wprowadzać).



Powodzenia w dalszej sprzedaży i pozdrawiam.

P.S. no i weryfikacja gg na bakier. Wystarczylo napisac moj nick z zc, by dostać poradnik- tego musisz pilnować, żeby poradnik/aktualka trafiała jedynie do osób, które za to zapłaciły...


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 15-05-2015 22:00

Co do ostatniego to masz racje, powinienem bardziej pomyśleć Smile
Jeśli chodzi o rozprowadzanie metody.. Cóż, mój błąd, w niedziele wystawiam kolejny poradnik na sprzedaż, tym razem zrobiony troszke profesjonalniej (i metoda też lepsza, moim zdaniem bo w chwili obecnej tak właśnie pracuje) i zastosuje kilka mechanizmów "obronnych" że tak powiem ^^
Cóż, dzięki za recenzje! ^^
Pozdrawiam Smile


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - szykiryki - 15-05-2015 22:04

Mam nadzieje, ze moj post nie zabrzmiał jak krytyka, bo nie mialam tego na celu Smile.

Wszyscy początkujący, ktorzy upatrują zarobek tylko i wylacznie w FB, powinni jak najszybciej kupić poradnik, żeby zobaczyć, że jest mnóstwo innych możliwości Smile. 'Świażaków', poszukujących mentorów jest mnóstwo, więc przedzej czy pozniej pewnie tutaj trafią i przy odpowiednim zaangażowaniu zarobią.

Co do rozsylania aktualek/botów- najbezpieczniej chyba pozostać przy pw (choć trwa to nieco dłuzej)


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 15-05-2015 22:08

Zastosuje się do rady, bardzo dziękuje Smile
Przypominam też że każdy kto zakupił ten poradnik i będzie chciał zakupić poradnik który ukaże się w niedziele otrzyma około 25% zniżkę Smile