Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. (/Temat-Poradnik-oraz-nisza-Jak-zarabiac-duze-pieniadze-aktywna-praca-113796)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 14-05-2015 15:41

W jutrzejszej aktualizacji każdy powinien znaleźć coś dla siebie, tak mi sie przynajmniej wydaje bo praca ogólnie jest prosta Smile


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - ROT - 14-05-2015 17:53

Mi ktos napisał ze pisze do administracji xD


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - mlody222 - 14-05-2015 19:26

Ja jeszcze nawet nie testowałem Big Grin
Za chwile się zabiorę za to pewnie Wink


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - wiosna2015 - 14-05-2015 19:32

(14-05-2015 17:53)ROT napisał(a):  Mi ktos napisał ze pisze do administracji xD

A niech sobie pisze, jesteś tam anoninowy a poza tym dlaczego nie mógłbyś dawać linków niesprawdzonych, nie ma tego w regulaminach czatów. Poza tym to tamten wyjdzie na napalonego głupka nie Ty Smile


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - broofie - 14-05-2015 20:12

Po lekturze 5 ostatnich stron tego tematu chyba kazdy juz wie co to za sposob.


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - .::Nicko::. - 14-05-2015 20:14

(14-05-2015 20:12)broofie napisał(a):  Po lekturze 5 ostatnich stron tego tematu chyba kazdy juz wie co to za sposob.

To się nazywa głupota innych, kupić coś i jeszcze wspominam co chwilę o tym Wink


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - patulsky1337 - 14-05-2015 20:31

(10-05-2015 14:45)EpicBlank napisał(a):  1. Opis:
Na początku przy małym doświadczeniu przez godzine można zarobić nawet 100zł.

Każdy kto zakupił poradnik i komu jego cena nie zwróci się dokładnie tydzień po jego zakupie otrzyma 50% zwrot pieniędzy. (Jeśli wydałeś np 35 zł a pomimo tego nic nie zarobiłeś po tygodniu dostajesz 50% zwrot wydanej sumy.)

wait... to na początku mówisz, że początkujący może zarobić 100 zł na godzinę a potem, że cena poradnika może się nie zwrócić w tydzień? Coś tutaj nie gra Big Grin


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 14-05-2015 20:32

Sprzedaje nie tylko sam poradnik ale też moją pomoc. Cóż, w niedziele najprawdopodobniej będę sprzedawał kolejny poradnik (który to będzie się opierał na uczciwej pracy, nic związanego z skype jakby co czy też seks pokazami). Tego już nikt raczej nie wykradnie więc nie muszę się obawiać. (podpowiem że będzie to polegało na robieniu zaplecza i że osobiście tak teraz zarabiam). Smile
Pamiętajcie o piątkowej aktualizacji - bo już w piątek mam zamiar udostępnić wam bota Smile

Patulsky, przeczytaj jeszcze raz... Trzeba mieć jakieś doświadczenie i jakieś umiejętności. Jest możliwość zwrotu pieniędzy jeśli ktoś ma jakieś zarzuty do mojej osoby, ewentualnie jeśli poradnik był zły lub coś w tym stylu. To chyba oczywiste że nie podam wam pieniędzy na tacy, sami też musicie włożyć w to troszke mózgu.. Smile
Po za tym jeśli przeczytasz reszte tematu zobaczysz że nie obiecuje nikomu nie wiadomo jakich cudów, przed zakupem można też przeczytać recenzje. Cóż, ja zarzutów co do swojej osoby nie widze. Jak mówiłem, jeśli komuś nie podejdzie ta nisza to nie zapominajcie że Z WŁASNEJ WOLI daje wam jeszcze 4 kolejne co dwudniowe aktualizacje Smile
Z mojej strony to tyle, pozdrawiam ^^


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - feellove - 14-05-2015 20:52

Epic, z tego co wspominales to ta metoda z budowaniem zaplecza miala byc dolaczona do tego poradnika... czy źle zrozumiałem?

Większość kupujacych już sama wysypała co to za metoda (robiac sobie tym samym wieksza konkurencje, wiec bardzo inteligentne posuniecia)-> wystarczylo sie zalogować na pierwsza lepsza stronę tego typu, by wiedziec o co chodzi.

Mialem ochote kupic poradnik zwlaszcza ze widac, ze oferujesz tez profesjonalny support i aktualizacje, ale w sumie pewnie ten niedzielny poradnik na sprzedaż też po jakimś czasie "wyjdzie" w postach osob kupujacych...
Fajnie, ze dzielisz sie wiedza, ale warto miec swiadomosc, jak wyglada "obieg" poradników...


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 14-05-2015 20:55

Wszystko zrozumiałeś dobrze, jedno nie tyczy się drugiego. Jedna aktualizacja będzie tyczyła właśnie budowy zaplecza, dodam ją +- w poniedziałek Smile
Co do poradnika który ma być w niedziele, cóż, mysle że ten akurat warto kupić ponieważ do poradnika załączam jeszcze potrzebne rzeczy, no chyba ze ktos w komentarzu po prostu da link do pobrania, ale w to wątpię Big Grin