Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Neobux -problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Neobux -problem (/Temat-Neobux-problem-113660)



Neobux -problem - aroslaw5551 - 07-05-2015 17:03

Witam
Mam problem, ponieważ nie mogę wpłacić 5$ na z konta paypal na swoje konto neobux. Wyświetla mi się to okienko z transakcją i gdy klikam zapłać teraz to pisze:

[Obrazek: 2015_05_07_17_56_14_Neo_Bux_Your_account.jpg]

Jest to trochę dziwne, bo moje konto jest zweryfikowane w 50% (klikałem w link, który przyszedł na pocztę)
Zna ktoś powód tego komunikatu?
Dzięki za odpowiedzi Smile

Jeśli to zły dział proszę o przeniesienie.


RE: Neobux -problem - Lamojednorożec - 07-05-2015 17:06

Neobux nie stał się przypadkiem scamem w zeszłym roku?


RE: Neobux -problem - pixel21 - 07-05-2015 18:38

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA xD W regulaminie pisze że nie można wpłacać środków z niezweryfikowanego paypala, ale możesz je wypłacć na niezweryfikowane konto. Neobux scamem? Bez obrazy ale jak się nie znasz to proszę się nie wypowiadać i wprowadzać ludzi w błąd Smile


RE: Neobux -problem - aroslaw5551 - 07-05-2015 18:45

Mi chodzi o to, czy muszę zrobić coś jeszcze z moim kontem na paypal abym mógł przelać pieniądze.


RE: Neobux -problem - pixel21 - 07-05-2015 18:47

Musisz mieć zweryfikowane konto paypal czyli o ile się nie myle podać im konto bankowe, oni wysyłają na to konto 2 płatności chyba za 10-20 groszy, ty im piszesz jakie pieniądze otrzymałeś, i oni potwierdzają zgodność i masz potwierdzone konto. Musisz mieć te same dane na koncie bankowym co na koncie paypal.


RE: Neobux -problem - Lamojednorożec - 07-05-2015 21:13

Pixel nie spuść się z tego swojego nakręcenia. Zapytałem, nie stawiałem tezy. Tyle dobranoc~


RE: Neobux -problem - aroslaw5551 - 08-05-2015 05:16

dzięki Smile

Temat do zamknięcia.


RE: Neobux -problem - patulsky1337 - 08-05-2015 05:48

Może nie został scamem ale zaczęli sobie oszczędzać na poleconych... kiedyś sporo tam zarabiałem więc wiem jak wygląda sytuacja. Według mnie zarabianie na neobuxie jest dzisiaj nieopłacalne.