Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W co warto inwestować w 2015 roku? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: W co warto inwestować w 2015 roku? (/Temat-W-co-warto-inwestowac-w-2015-roku-113560)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


W co warto inwestować w 2015 roku? - adam322 - 06-05-2015 08:28

W co według Was warto inwestować w obecnym roku? Czy fundusze inwestycyjne to lepszy pomysł? Czy może lepiej inwestować w lokaty bankowe bądź obligacje? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?


RE: W co warto inwestować w 2015 roku? - Maersk - 06-05-2015 08:56

W siebie. To zaprocentuje nie tylko w 2015 roku ale i później


RE: W co warto inwestować w 2015 roku? - rcielak - 06-05-2015 09:04

Ja inwestuje w Disign Partner + firmy pozyczkowe. Niewielka czesc w piramidy finansowe.
TFI tylko te ostrzejsze w celu zlagodzenia ryzyka.(zasade mam taka, ze jak fundusz wypracuje cos przyzwoitego to przerzucam kase na inny)

Produkty bankowe sa tak slabe, ze nie pogadasz robia wszystko bylebys nie zarabial i do tego wmawiaja Ci, ze pieniadze masz u nich bezpieczne.

Pozdrawiam


RE: W co warto inwestować w 2015 roku? - todek78 - 06-05-2015 09:32

Można nawet przy stosunkowo niewielkich inwestycjach w dłuższym terminie zarobić nawet kilka razy tyle co włożymy, jest kilka programów co dadzą nam więcej niż banki tylko jak z głową inwestujemy. Po konkretniejsze informacje zapraszam na priv, bo to nie jest dział do polecania Wink


RE: W co warto inwestować w 2015 roku? - rcielak - 06-05-2015 09:45

Todek, to jest forum publiczne. Jak masz cos do napisania to pisz publicznie, a nie szukasz "frajera". Zapomniales dodac, ze te programy to piramidy finansowe i ryzyko jest tak wielkie jak z ziemi na marsa.

Ps. Wszystko daje zarobic wiecej niz banki;P


RE: W co warto inwestować w 2015 roku? - todek78 - 06-05-2015 19:26

Rcielak, a skąd wiesz o jakich programach mówię? Po 1 to nie znasz mnie i nie nazywaj mnie naciągaczem a ludzi 'frajerami' bo jest to bezpodstawne pomawianie... Kto ze mną współpracuje to zawsze wie o wszystkim, ryzyku też i podejmuje decyzje świadomie. Nikomu nie obiecuje gruszek na wierzbie. Nie wiesz - nie wypowiadaj się.
Po 2 widzę że jesteś najmądrzejszy i wszystkie programy wg Ciebie to piramidy. Skoro Ty nie chcesz zarabiać to chociaż daj innym. Najgorszy typ człowieka to taki co sam nic w danym temacie nie osiągnął a wszystko wie najlepiej... Do Twojej wiadomości w dwóch programach zarabiam bez żadnych poleceń, bo tk też można.
Następnym razem przeczytaj ze zrozumieniem i nie ośmieszaj się...


RE: W co warto inwestować w 2015 roku? - cancan - 07-05-2015 01:15

Ja 50% dochodów wrzucam w krypto, kupuje po dobrych cenach - na bitmarkecie udało mi sie jakies 3 miesiace temu kupic 4 btc po 600 Wink


RE: W co warto inwestować w 2015 roku? - rcielak - 07-05-2015 09:12

@Todek,
Wiem, bo na rynku nie znajdziesz niepiramidalnego programu placacego setki % rocznie. Jezeli sie myle to mnie oswiec w TYM watku! Nie na PW, bo po to jest forum zeby pisac publicznie o swoich pogladach.

Na piramidach finansowych zarobilem/zarabiam dosc dobrze i nie mam nic przeciwko nim.(jestem w wiekszosci duzych programow na duzym plusie)
Zreszta napisalem to w pierwszym poscie.

Tym co napisalem wyzej zwracalem tylko uwage na to, ze to forum publiczne wiec jezeli masz wiedze na zadany temat to wypadaloby napisac o tym publicznie, a nie na PW.

Wiec nie wiem o co Ci chodziWink


RE: W co warto inwestować w 2015 roku? - prawego - 07-05-2015 10:19

Złoto, złoto Wink Zresztą zależy czy to opcja długo czy krótkoterminowa. W dalszym ciągu takie regiony jak Chiny powinny się rozwijać, dlatego pewnie fundusze tamtejszych firm, o ile nie będzie baniek spekulacyjnych.


RE: W co warto inwestować w 2015 roku? - todek78 - 07-05-2015 12:29

Do wiadomości Rcielak- Pierwszym programem jest Trafficmonsoon, który nie jest piramidą, bo można zarabiać bez polecania oraz reklamować, bo to jest platforma reklamowa. Zapraszam dzisiaj na webinar jeśli uważasz ze to piramida, tam dowiesz się że to nie jest prawdą. Drugi sposób to crowdfunding, który również nie jest piramidą.
Gratuluję Ci pięknego nazywania ludzi, których namawiasz na swoje piramidy w których zarabiasz, bo nazwałeś ich 'frajerami', cyt. "Jak masz cos do napisania to pisz publicznie, a nie szukasz "frajera". Zapomniales dodac, ze te programy to piramidy finansowe i ryzyko jest tak wielkie jak z ziemi na marsa."

A chodziło i o to ze oskarższ mnie o naciąganie i szukanie jak to powiedziałeś 'frajera' a nawet nie wiesz co miałem na myśli. Wystarczyło kulturalnie zapytać o konkrety na forum a nie na priv i bym to zrobił
Dziękuję jednak za dyskusję, bo dzięki temu uczę się nowych rzeczy i doświadczeń z ludźmi.
Pozdrawiam