Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dział skracania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Dział skracania (/Temat-Dzial-skracania-113555)

Strony: 1 2


Dział skracania - Bartek16611 - 05-05-2015 23:27

Yo moim zdaniem powinien powstać dział poświęcony tylko skracaniu Big Grin


RE: Dział skracania - Dante_/ - 06-05-2015 00:18

A moim nie, nie czytaj tego źle, ale NAPISZ JAKIEŚ ARGUMENTY.


RE: Dział skracania - Nortix - 06-05-2015 21:00

yo yo yo, tego forum nie tworzą ludzie płytcy facepalm więc jak piszesz propozycje to postaraj się ją napisać z sensem choćby na poziomie podstawówki bo jak czytam takie rzeczy zastanawiam czy autorzy takowych tematów skończyli chociaż pierwsze trzy klasy podstawówki.
A swoją drogą to że ty chcesz nie zawszę oznacza że to dostaniesz.


RE: Dział skracania - brozek123 - 06-05-2015 21:05

popieram pomysł twórcy tematu Smile


RE: Dział skracania - osinex - 06-05-2015 21:18

Kwestia nie jest w argumentacji tylko w zapotrzebowaniu. Czy jest tak dużo skracających, żeby potrzebny był dział? To jest pytanie.


Pozdrawiam.


RE: Dział skracania - MaLiN - 07-05-2015 08:30

(05-05-2015 23:27)Bartek16611 napisał(a):  Yo moim zdaniem powinien powstać dział poświęcony tylko skracaniu Big Grin

Daj jakieś argumenty.


RE: Dział skracania - Bartek16611 - 08-05-2015 17:18

(06-05-2015 21:00)Nortix napisał(a):  yo yo yo, tego forum nie tworzą ludzie płytcy facepalm więc jak piszesz propozycje to postaraj się ją napisać z sensem choćby na poziomie podstawówki bo jak czytam takie rzeczy zastanawiam czy autorzy takowych tematów skończyli chociaż pierwsze trzy klasy podstawówki.
A swoją drogą to że ty chcesz nie zawszę oznacza że to dostaniesz.

Przepraszam za moje skandaliczne zachowanie,specjalnie dla ciebie postaram się pisać z sensem aby udowodnić że skończyłem pierwsze trzy klasy podstawówki.Przechodząc do sedna sprawy,sądzę że w takim dziale mogłyby się znaleźć opisy serwisów dla skracaczy,nisze,mogliby się również reklamować mentorzy,po prostu żeby wszystko na ten temat było w jednym miejscu aby nie szukać po całym forum Smile


RE: Dział skracania - looser1124 - 24-05-2015 13:03

Witam,

może w temacie wypowiem się jako nowy użytkownik forum. Faktycznie przydatnym byłoby miejsce, gdzie została skumulowana by cała treść na temat skracaczy. Myślę, że jest to temat na którego informację są poszukiwane i cennym jest umieszczenie informacji w jednym miejscu.


RE: Dział skracania - banipunz - 24-05-2015 13:43

Moim zdanie też mogłoby takie coś wypalić. Tematy o serwisach oferujących $$$ za skracanie, poradników dot. skracania i mentorów, którzy oferują pomoc jest duużo. Jak jeszcze się tym zajmowałem o kopałem cały dział poradników, aby znaleźć ten konkretny. Większy porządek na forum byłby na pewno Big Grin


RE: Dział skracania - ZbysiuK - 24-05-2015 23:20

Również jestem za Smile, można by ten dział podzielić dodatkowo na Adflaj'ów i Short'ów Tongue