Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trafisz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Trafisz.com (/Temat-Trafisz-com-113545)



RE: Trafisz.com - jaworekos - 24-02-2016 18:59

Kurde ludzie ile razy się pisało ze na klikach robić jest bez sensu?


RE: Trafisz.com - Trafisz Support - 24-02-2016 23:44

Za clicki już było wypłacane, ale to oczywiście nie jest tak opłacalne jak udział w zyskach, w przypadku jak widziałem, że użytkownik zdecydowanie więcej by zarobił na udziale w zyskach to pisałem mu taką wiadomość, żeby zmienił plan lub sam mu zmieniałem. Odnośnie "gróźb" scamem prosiłbym tych, którzy mają problemy z kontami bankowymi i do nich przelewy "nie dochodzą" o kontakt zamiast tak pisać, bo zawsze wszystkie przelewy są realizowane.


RE: Trafisz.com - Erdoi Money - 25-02-2016 23:45

(23-02-2016 14:32)Matissms napisał(a):  [Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]

witam pomozecie czemu nie mam nic do wyplaty????

Mam ten sam problem co kolega. Proszę o kontakt bo wejścia na reflinka były legalnie i sumiennie nabite.


RE: Trafisz.com - aero2 - 25-02-2016 23:54

@[Erdoi Money]
Jeśli masz zero rejestracji, a co gorsza zero wpłat, to zapomnij o wypłacie za realne kliknięcia.
Każdy, kto tutaj zarabia od początku, dobrze wie, że tylko za udział w zyskach wypłacają zawsze.


RE: Trafisz.com - Erdoi Money - 26-02-2016 00:06

Mam rejestrację , prawdopodobnie zero wpłat.

Pozwolę zacytować ze strony.

'Program partnerski to system dzięki któremu zarabiasz 50% wszystkich wpłat użytkowników, którzy zarejestrowali się z Twojego linku referencyjnego lub 5 groszy za każde unikalne kliknięcie w Twój link referencyjny. Jedyne co musisz zrobić to rozesłać swój link referencyjny do bliskich lub znajomych. Jeżeli któryś z nich wykupi pakiet za 100 zł na Twoim koncie znajdzie się 50 złotych !. Które wypłacisz w 3 dni robocze. Minimalna wypłata to 20 zł'


Dając taką informację wprowadzacie w błąd partnera w programie partnerskim. Jestem świeży w branży zarabiania w internecie.


RE: Trafisz.com - Kickster - 26-02-2016 11:42

@[Trafisz Support] sprawdz skrzynke PW, u mnie na koncie dosc dziwna sytuacja Smile


RE: Trafisz.com - Trafisz Support - 27-02-2016 10:08

Kickster, wszystko wygląda okej Smile Jeżeli chodzi o zarobki na clickach, to muszą to być rzetelnie nabite clicki, bo bardzo łatwo wykryć kiedy ktoś sobie "kupił" clicki :]

Pssst. Kickster - oczyść sobie skrzynkę PW Smile


RE: Trafisz.com - Kickster - 27-02-2016 16:48

Juz wyczyszczone. Nie wydaje mi sie ok, bo w dwa dni prawie 2000 wejsc i 70 rejestracji bez promocji nie wydaje się ok Smile Jesli to prezent to spoko, ale nie chce zabierac komuś pracy. Jesli istnieje mozliwosc to sprawdzcie zrodlo wejsc i przez jaki link zostały one pozyskane, bo moze ktos sobie robi glupi zart.


RE: Trafisz.com - Trafisz Support - 28-02-2016 13:06

Sprawdziłem, żadne linki się nie duplikują, widocznie prezent Smile


RE: Trafisz.com - Kickster - 28-02-2016 22:01

No to dzieki Smile Pozdrawiam Ekipę Trafisz.com Smile