Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trafisz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Trafisz.com (/Temat-Trafisz-com-113545)



RE: Trafisz.com - Majka - 19-02-2016 11:19

@[Trafisz Support]
Wiele osób raportuje Wasze posty, informując administracje forum, że nie wypłacacie, nie odpowiadacie itp. Prosi o przeniesienie tematu do scamu. Czytając owy wątek widzę, że sytuacja jest niejasna. Część osób bez problemu dostaje od Was wypłatę.
Możecie w jakiś sposób uspokoić sytuacje?


RE: Trafisz.com - majeros - 19-02-2016 16:44

Ja przedwczoraj zlecałem wyplate wczoraj dostałem na konto i dzis zlecilem nastepną wiec wszystko moim zdaniem jak narazie jest ok.


RE: Trafisz.com - petroskis89 - 19-02-2016 17:05

Wypłacają wszystko jest ok mogą być tylko lekkie opóźnienia


RE: Trafisz.com - Trafisz Support - 21-02-2016 00:41

Wszystko wypłacamy, nie ma wypłaty która nie poszła bo nie. W przypadku wypłat za clicki zawsze prosimy o kontakt przez PW, wtedy sprawdzamy użytkownika pod kątem realnych kliknięć które przyniosły jakikolwiek profit dla serwisu pod kątem przelewów / rejestracji.

Max co 3 dni jestem na forum, a teraz będę jeszcze częściej bo będę miał trochę więcej czasu.
Wielu partnerów solidnie pracuje dla serwisu, dlatego nie rozumiem dlaczego taka burza się podniosła.


RE: Trafisz.com - Krissu - 22-02-2016 11:31

@[Trafisz Support], proszę o pilną odpowiedź na PW


RE: Trafisz.com - Matissms - 23-02-2016 14:32

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]

witam pomozecie czemu nie mam nic do wyplaty????


RE: Trafisz.com - aero2 - 23-02-2016 14:39

@[Matissms]
Bo nie masz żadnych rejestracji i wpłat z nich.

Co do serwisu są wypłacalni, kasa jak zawsze na koncie.Wink


RE: Trafisz.com - raluh - 23-02-2016 14:43

(21-02-2016 00:41)Trafisz Support napisał(a):  Wszystko wypłacamy, nie ma wypłaty która nie poszła bo nie. W przypadku wypłat za clicki zawsze prosimy o kontakt przez PW, wtedy sprawdzamy użytkownika pod kątem realnych kliknięć które przyniosły jakikolwiek profit dla serwisu pod kątem przelewów / rejestracji.

Max co 3 dni jestem na forum, a teraz będę jeszcze częściej bo będę miał trochę więcej czasu.
Wielu partnerów solidnie pracuje dla serwisu, dlatego nie rozumiem dlaczego taka burza się podniosła.
Gówno prawda, próba kontaktu z supportem od 2 tygodni, zero odzewu tylko ban na czat z supportem Smile


RE: Trafisz.com - Matissms - 24-02-2016 00:16

pomocy co w takiej sytuacji??

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]

pomocy co w takiej sytuacji??


RE: Trafisz.com - petroskis89 - 24-02-2016 08:01

widzę że albo już chwila momoment scam ...