Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trafisz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Trafisz.com (/Temat-Trafisz-com-113545)



RE: Trafisz.com - marcel_kk - 10-06-2015 15:29

(10-06-2015 12:48)Panikaer napisał(a):  
(10-06-2015 12:13)marcel_kk napisał(a):  
(09-06-2015 20:41)Panikaer napisał(a):  a co z zaległym zarobionym na udziałach hajsem, który nie zdążyłem wypłacić na tanichaukcjach przed padnieciem strony ? dajcie znać jak bedzie wszystko działać Idea

Policz sobie podwójnie i więcej się nie upominaj.
a Ty sobie policz do dziesięciu , nie potrafisz pomóc to chociaż nie przeszkadzaj

A jakiej Ty pomocy koleś oczekujesz ?
Pomodlę się za Ciebie abyś następnym razem nie był taki pazerny i naiwny...


RE: Trafisz.com - Panikaer - 10-06-2015 17:06

(10-06-2015 15:29)marcel_kk napisał(a):  
(10-06-2015 12:48)Panikaer napisał(a):  
(10-06-2015 12:13)marcel_kk napisał(a):  
(09-06-2015 20:41)Panikaer napisał(a):  a co z zaległym zarobionym na udziałach hajsem, który nie zdążyłem wypłacić na tanichaukcjach przed padnieciem strony ? dajcie znać jak bedzie wszystko działać Idea

Policz sobie podwójnie i więcej się nie upominaj.
a Ty sobie policz do dziesięciu , nie potrafisz pomóc to chociaż nie przeszkadzaj

A jakiej Ty pomocy koleś oczekujesz ?
Pomodlę się za Ciebie abyś następnym razem nie był taki pazerny i naiwny...
od Ciebie żadnej, zapomniałeś wziąć tabletek rano.
Zarabiam tylko na udziałach więc to nie moja wina,że padła strona, powinni uregulować stan konta z dniem upadku strony


RE: Trafisz.com - marcel_kk - 10-06-2015 18:33

@Panikaer, policz sobie podwójnie i więcej się nie upominaj, zrozum to !
Kasa przepadła, wsparłeś jedynie rozwój serwisu i może na przyszłość wyciągniesz
wnioski że @TanieAukcje powinien w tym temacie udzielić jakiś wyjaśnień a nie zamilknąć.


RE: Trafisz.com - Kickster - 11-06-2015 08:10

Ktos mi powie jak tu zarabiac skoro po kliknieciu w "Licytuj' jest 404 error ? Oddajecie strone do użytku super odnowioną, ale przecież nikt nie kupi bidów skoro nie działa podstawowa funkcja serwisu!


RE: Trafisz.com - maniekzsk8 - 11-06-2015 10:46

@up
już poprawili


RE: Trafisz.com - Panikaer - 11-06-2015 11:50

a statystki wam działają ? bo klikniecia u mnie nie nabija wiec ciekawe czy by hajs z zysku dodało
PS: poleciłby ktoś jakiegoś skracacza linkow ?


RE: Trafisz.com - mlody222 - 11-06-2015 12:14

(11-06-2015 11:50)Panikaer napisał(a):  a statystki wam działają ? bo klikniecia u mnie nie nabija wiec ciekawe czy by hajs z zysku dodało
PS: poleciłby ktoś jakiegoś skracacza linkow ?

Staty już chodzą normalnie...
Lista skracaczy https://github.com/boutetnico/url-shorteners/blob/master/list.txt
Nie wszystkie działają ale coś pewnie znajdziesz Smile


RE: Trafisz.com - Giorgios - 11-06-2015 15:08

wiekszego badziewia to nie widziałem Jerk2


RE: Trafisz.com - marcel_kk - 11-06-2015 15:42

(09-06-2015 20:41)Panikaer napisał(a):  a co z zaległym zarobionym na udziałach hajsem, który nie zdążyłem wypłacić na tanichaukcjach przed padnieciem strony ? dajcie znać jak bedzie wszystko działać Idea

@[Panikaer] co do zaległych wypłat z TanichAukcji nowy właściciel twierdzi że poprzednia firma wszystko wypłaciła oprócz kwot które nie spełniały minimum 20 zł. Napisałem im że jest to oczywistym kłamstwem, gdyż ostatnie wypłaty były 31 maja, a wszelkie zarobione pieniądze przez użytkowników po tym czasie przepadły wraz z zniknięciem serwisu Tanieaukcje.com. Niestety konsultant rozłączył się, wygląda na to że moje słowa potwierdziły aktualny stan rzeczy.
Proponuje założyć temat "Oszukani na programie partnerskim TanichAukcji" może to wtedy otworzy im oczy...

[Obrazek: k96grp.jpg]


RE: Trafisz.com - Trafisz Support - 11-06-2015 16:08

(11-06-2015 15:42)marcel_kk napisał(a):  
(09-06-2015 20:41)Panikaer napisał(a):  a co z zaległym zarobionym na udziałach hajsem, który nie zdążyłem wypłacić na tanichaukcjach przed padnieciem strony ? dajcie znać jak bedzie wszystko działać Idea

@[Panikaer] Napisałem im że jest to oczywistym kłamstwem, gdyż ostatnie wypłaty były 31 maja, a wszelkie zarobione pieniądze przez użytkowników po tym czasie przepadły wraz z zniknięciem serwisu Tanieaukcje.com.

Szanowny Panie,
Wypłaty zostały wykonane zaraz przed wyłączeniem starej wersji skryptu, sam Pan potwierdza, iż wypłaty zostały wykonane 31 maja, wieczorem tego samego dnia serwis został wyłączony co potwierdzają posty użytkowników.

(01-06-2015 17:54)fusek napisał(a):  padla strona?

Nie mamy nic wspólnego z poprzednim właścicielem TanieAukcje. Z naszej strony możemy zapewnić, że w serwisie trafisz.com nie będzie problemu z wypłatami, czy kontaktem z pomocą techniczna. Proszę mieć na uwadze, że również zależy nam na dobrych relacjach zarówno z użytkownikami oraz partnerami, gdyż korzyści sa po każdej ze stron.

Pozdrawiam.

Trafisz.com