Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trafisz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Trafisz.com (/Temat-Trafisz-com-113545)



RE: Trafisz.com - Krissu - 02-12-2015 16:59

http://screenshot.sh/oBH2KBA6KHat0 - co teraz? Big Grin


RE: Trafisz.com - rozekrr - 02-12-2015 19:31

Mam szybkie pytanko, w planie kliknięć w link refferencyjny dają 5 gr, czy jak będę tylko na klikasz zarabiał to wypłacą?
Bo pamiętam kiedyś były z tym problemy.


RE: Trafisz.com - Better_Faster - 03-12-2015 02:34

@Krissu, promuj inny alias - przekierowanie na główną stronę serwisu też dobrze konwertuje.

@Rozekrr, nie ma sensu działać na klikach.
Jeżeli chcesz fraudować to i tak nie wypłacą, a jeżeli chcesz promować wszystko uczciwie to uwierz mi, że na prowizji wyjdziesz o wiele lepiej :-)


RE: Trafisz.com - rozekrr - 03-12-2015 08:48

@[Better_Faster] no niestety przełączyłem się na kliki i 5 dni muszę odczekać.
Rozesłałem link uczciwie, i nawet 11 zł z rejestracji dla serwisu wpadło, także jak nie wypłacą minimum z klików to będą ostro pomyleni Smile

P.S. Piszesz na prowizji wyjdę lepiej, ale promuję na takim jak by spamiku, więc jakoś nie chce mi się wierzyć że ludzie będą kasę wpłacać w serwis Tongue

"Posiadasz zbyt niską konwersję za kliknięcia, musisz poprawić wiarygodność kliknięć. W innym przypadku wszystkie kliknięcia muszą zostać zweryfikowane."

Hehe, a to dobre to niech weryfikują, szkoda czasu na ten program jak tak, kiedyś pamiętam były takie same problemy.


RE: Trafisz.com - Kickster - 03-12-2015 16:30

Jak zarobiles im 11 zł tylko, a oni mają Ci wypłacic za to 20(minimum), to chyba normalne, ze niska konwersja. Ty bys wyplacił komuś za taką "pracę"? Wink


RE: Trafisz.com - rozekrr - 03-12-2015 16:51

Już luz 37 zł zarobione z klików a udało się wypłacić 27 zł Smile
Ciekawe kiedy tylko wypłacą, wziąłem speeda ale wątpię że te 120 min dotrzymają Tongue


RE: Trafisz.com - mlody222 - 03-12-2015 17:26

Raczej nie dotrzymaj bo expresy nie działają Tongue


RE: Trafisz.com - rozekrr - 03-12-2015 17:33

@[mlody222], mi zleciło z tym 3 zł opłaty czy ile tam Tongue
To przeważnie jak wypłacają długo?


RE: Trafisz.com - mlody222 - 03-12-2015 17:44

Te 3zł Ci wrócili luknij w wypłaty Big Grin
Przeważnie 3dni roboczeSmile a powyżej 150zł szybciej...
Ale za kliki to różnie bywa Wink


RE: Trafisz.com - aero2 - 03-12-2015 19:02

Coraz więcej konkurencji, co na subach wam już nie idzie?Lol