Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trafisz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Trafisz.com (/Temat-Trafisz-com-113545)



RE: Trafisz.com - Giorgios - 04-11-2015 20:55

(04-11-2015 18:39)aero2 napisał(a):  Żeby to robili wszyscy obcy ludzie to rozumiem, ale żeby też nasi z forum co widać po pewnych śladach, nie do pojęcia jest takie zachowanie, środkowy palec dla takich osób nic więcej, wasze komentarze i tak nie działają, choćbyście każdy post komentowali, bo i tak dobrze wpada na trafiszu i nikt tego nigdy nie zmieni.Wink

haha dokładnie tak jak aero pisze.. pozdrawiam lotników, rybaków i płetwonurków próbujcie dalej pisać, ze to oszustwo a sami zarabiace w ten sposób trzeba być nieźle niedorozwiniętym żeby takie coś robić tyle w temacie.


RE: Trafisz.com - chomik3 - 05-11-2015 00:34

Nie żebym marudził, ale wypłata która wyszła niby 26-10-2015 dalej nie jest u mnie na koncie... Pisałem już na PW na zarabiam i na czacie na Trafiszu i cisza...


RE: Trafisz.com - Kickster - 05-11-2015 00:42

Support odpisze, wyślij im screena na pw Smile


RE: Trafisz.com - pietreczka - 05-11-2015 01:04

Da radę na tym coś więcej zarobić posiadając duży kapitał w postaci fanpage'y i wydarzeń?
Jeżeli tak to prosił bym o PW, albo gg 3108167 o kontakt, zarejstruję się z refa o ile są i ewentualne wynagordzenie dla 'mentora' dogadamy Wink


RE: Trafisz.com - fusek - 05-11-2015 10:46

(04-11-2015 17:45)Kickster napisał(a):  U mnie kasa na koncie. Jak zawsze w porę Smile Pytanie do @[Trafisz Support], czy ktos juz wygral jakas nagrode? Jednak troche tych rejestracji jest, pod soba mam jakies 4 tysiace osob, podejrzewam ze koledzy wyzej tez cos kolo tego, sadze ze jedna lub dwie osoby ktore by wygraly poprawilyby konwersje i moglyby byc argumentem w odpieraniu atakow typu oszustwo, fake, policja itd.

PS. Gosciom z domeną jea.pl oraz temu który konkurencji komentuje tekstem "Oszustwo zgloszone na policje", powiem tak: niech wasze mogiły tępymi c**jami porosną Smile


No wlasnie ktory to taki madry co straszy art. 286? Smile giorgios armani?


RE: Trafisz.com - redbull232 - 05-11-2015 11:06

zróbcie coś z tą aukcją na której można wygrać nawigacje bo coś sie chyba scieła


RE: Trafisz.com - Kickster - 05-11-2015 11:17

To nie Giorgios Panie Wink


RE: Trafisz.com - Giorgios - 05-11-2015 12:10

To człowiek z elity tego forum z $ w nicku, ale nie ma na tyle odwagi zeby sie ujawnic.


RE: Trafisz.com - aero2 - 05-11-2015 12:22

Dziś będą zrealizowane wypłaty.


RE: Trafisz.com - krystianv13 - 05-11-2015 15:23

Trafisz Support prosze o szybkie odpisanie na pw Wink