Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trafisz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Trafisz.com (/Temat-Trafisz-com-113545)



RE: Trafisz.com - Trafisz Support - 02-11-2015 19:34

A widzicie jak dobrze macie z tym Trafisz Support Smile


RE: Trafisz.com - aero2 - 02-11-2015 19:42

@[Trafisz Support]
Dodaj sprzęt AGD o którym pisałem wcześniej i dwa ostatnie buttony płatności wyrównaj.Smile


RE: Trafisz.com - petroskis89 - 02-11-2015 20:17

mam pytanie a możesz dodać auto :]


RE: Trafisz.com - Giorgios - 02-11-2015 20:43

(02-11-2015 20:17)petroskis89 napisał(a):  mam pytanie a możesz dodać auto :]

moze jeszcze kombajn i ciągnik siodłowy ?? puknij sie w czoło człowieku


RE: Trafisz.com - Trafisz Support - 03-11-2015 09:42

Kurcze sprzet agd został dodany - i to dość sporo, zobacze co jeszcze moge zrobić Smile a o przyciskach mi się zapomniało Smile


RE: Trafisz.com - aero2 - 04-11-2015 11:22

Dzisiaj pewnie znów wypłaty zostaną zrealizowane jak zawsze.Wink
Nie opłaca się promować w grupach na Facebooku szkoda czasu.


RE: Trafisz.com - Giorgios - 04-11-2015 11:26

(04-11-2015 11:22)aero2 napisał(a):  Dzisiaj pewnie znów wypłaty zostaną zrealizowane jak zawsze.Wink
Nie opłaca się promować w grupach na Facebooku szkoda czasu.

ten łapserdak z jea.pl powienien sie w głowe strzelić jak sie nie potrafi spamowac to sie nie spamuje....


RE: Trafisz.com - Kickster - 04-11-2015 17:45

U mnie kasa na koncie. Jak zawsze w porę Smile Pytanie do @[Trafisz Support], czy ktos juz wygral jakas nagrode? Jednak troche tych rejestracji jest, pod soba mam jakies 4 tysiace osob, podejrzewam ze koledzy wyzej tez cos kolo tego, sadze ze jedna lub dwie osoby ktore by wygraly poprawilyby konwersje i moglyby byc argumentem w odpieraniu atakow typu oszustwo, fake, policja itd.

PS. Gosciom z domeną jea.pl oraz temu który konkurencji komentuje tekstem "Oszustwo zgloszone na policje", powiem tak: niech wasze mogiły tępymi c**jami porosną Smile


RE: Trafisz.com - lolek95 - 04-11-2015 18:06

@[Trafisz Support] macie może jakieś bannery reklamowe? Smile


RE: Trafisz.com - aero2 - 04-11-2015 18:39

Żeby to robili wszyscy obcy ludzie to rozumiem, ale żeby też nasi z forum co widać po pewnych śladach, nie do pojęcia jest takie zachowanie, środkowy palec dla takich osób nic więcej, wasze komentarze i tak nie działają, choćbyście każdy post komentowali, bo i tak dobrze wpada na trafiszu i nikt tego nigdy nie zmieni.Wink