Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trafisz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Trafisz.com (/Temat-Trafisz-com-113545)



RE: Trafisz.com - Kickster - 21-05-2015 18:10

U mnie status Wyplacono ale kasy na koncie nie ma, mam nadzieje ze do jutra dojdzie i wynika to ze mam w innym banku konto niz oni.


RE: Trafisz.com - frostfrozen - 22-05-2015 07:17

Wczoraj, gdy zobaczyłem, że pojawiły się Wam wypłaty także dołączyłem do programu. I mam pytanie. Czy kasa jest zliczana zawsze tylko z 1 programu czy z obu? Np. Jeśli wybiorę sobie na płatność za kliknięcia to nie dostanę 50% z kupionych pakietów i odwrotnie?


RE: Trafisz.com - Kickster - 22-05-2015 09:37

Kasa na koncie Smile

Ruszamy dalej z promocją, support odpisuje, aż jestem normalnie w szoku Cool

(22-05-2015 07:17)frostfrozen napisał(a):  Czy kasa jest zliczana zawsze tylko z 1 programu czy z obu? Np. Jeśli wybiorę sobie na płatność za kliknięcia to nie dostanę 50% z kupionych pakietów i odwrotnie?

Tak, mozna zarabiac tylko na jednym programie jednoczesnie, jesli masz platnosc za klikniecia, a ktos wykupi pakiet to nie zostanie ta kasa doliczona do Twojego salda wypłaty, jednakże wpłynie na średni zysk z kliknięcia. Czyli średnia Ci się podniesie Wink


RE: Trafisz.com - frostfrozen - 22-05-2015 09:51

(22-05-2015 09:37)Kickster napisał(a):  Kasa na koncie Smile

Ruszamy dalej z promocją, support odpisuje, aż jestem normalnie w szoku Cool

(22-05-2015 07:17)frostfrozen napisał(a):  Czy kasa jest zliczana zawsze tylko z 1 programu czy z obu? Np. Jeśli wybiorę sobie na płatność za kliknięcia to nie dostanę 50% z kupionych pakietów i odwrotnie?

Tak, mozna zarabiac tylko na jednym programie jednoczesnie, jesli masz platnosc za klikniecia, a ktos wykupi pakiet to nie zostanie ta kasa doliczona do Twojego salda wypłaty, jednakże wpłynie na średni zysk z kliknięcia. Czyli średnia Ci się podniesie Wink

Dzieki Wink Ale mogę dowolnie zmieniać sobie plan jeden dzien spamowac na wejscia a innego dnia starac sie o bardziej wartosciowy traffic?


RE: Trafisz.com - mlody222 - 26-05-2015 21:16

Coś im strona nie chodzi...
Zawinęli interes? Jerk2


RE: Trafisz.com - Giorgios - 26-05-2015 21:21

identycznie tez nie działają tanieaukcje więc albo jakiś atak albo się zawineli


RE: Trafisz.com - BTKJ - 26-05-2015 21:46

To się porobiło Jerk2


RE: Trafisz.com - jaworekos - 27-05-2015 08:55

No i wygląda to, że to koniec.


RE: Trafisz.com - Kickster - 27-05-2015 09:24

Strona mi od wczoraj nie dziala


RE: Trafisz.com - jaworekos - 27-05-2015 09:48

(27-05-2015 09:24)Kickster napisał(a):  Strona mi od wczoraj nie dziala

Nie tylko tobie...
Ale chyba mają jakieś problemy techniczne, bo to jednak najglupszy sposób żeby Zwinąć interes...
Przecież równie dobrze mogliby zostawić działające strony i zarabiać dalej...