Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trafisz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Trafisz.com (/Temat-Trafisz-com-113545)



RE: Trafisz.com - Giorgios - 29-08-2015 15:51

A ja mam wrażenie, że nie zlicza prawidłowo statystyk


RE: Trafisz.com - Giorgios - 29-08-2015 17:14

słabo... dokonałem sam rejestracji z polecenia i nic nie ma... masakra to samo dzieje się z pieniędzmi..zróbcie coś z tym..


RE: Trafisz.com - dbv - 29-08-2015 22:38

Jak tak dalej pójdzie z naliczaniem będę musiał chyba zrezygnować.
Coś z naliczaniem jest nie tak, naliczaniem wejść jak i wpłat również.
A wypłatę to nie wiem czy dostanę , zleciłem jedną na paypala.
Czyżby było tak samo jak z tanimiaukcjami?


RE: Trafisz.com - chomik3 - 29-08-2015 23:33

No kasa doszła, ale i tak nie umiem przeżyć tej wpłaty 200 zł z której miałem 48 zeta... Mam w końcu udziałw zarobkach 50:50 a nie 25% ;/


RE: Trafisz.com - Trafisz Support - 30-08-2015 14:53

Witam, przepraszam najmocniej za problemy, aktualnie przez wyjazdy na litwę i brak dostępu do internetu nie pisałem tutaj na forum. Widziałem, że wszystko wpadało prawidłowo, chomik3 i inni jeżeli wystąpił jakikolwiek problem z doliczaniem kasy z pp, proszę napisać mi PW, na czacie będę systematycznie od wtorku Smile Na ten moment wyłączyłem pobieranie prowizji 3zł za wypłaty natychmiastowe, wszystkie wypłaty będą realizowane od razu jak tylko będę mógł Smile


RE: Trafisz.com - Wspierak - 30-08-2015 20:50

Trafisz Support Wink Poszła wiadomość na Wasz support, ale napisze jeszcze tu.
Podobnie jak mój poprzednik otrzymałem dziś wpłatę na 50zł z czego zaliczyło mi tylko 12.50zł Chyba trochę robicie Nas już w jajo Wink


RE: Trafisz.com - sebek13076 - 30-08-2015 21:23

kiedy teraz najblizsze wypłaty ?


RE: Trafisz.com - Giorgios - 30-08-2015 23:01

U mnie to samo.. ludzie wpłacają, a nawet rejestracji nie ma, ani kliknięć nie zlicza, masakra weźcie się za to w końcu ile można pracować na darmo ????444


RE: Trafisz.com - Trafisz Support - 31-08-2015 07:22

(30-08-2015 20:50)Wspierak napisał(a):  Trafisz Support Wink Poszła wiadomość na Wasz support, ale napisze jeszcze tu.
Podobnie jak mój poprzednik otrzymałem dziś wpłatę na 50zł z czego zaliczyło mi tylko 12.50zł Chyba trochę robicie Nas już w jajo Wink

Ale przecież nie ma wpłaty za 50 zł, jest wpłata za 25, a połowa to 12,50. Przed chwilą sprawdziłem wpłaty z sms, transferuj oraz paypala, wszystko prawidłowo mi zaliczyło, więc ciężko jest mi wykryć problem. Prosiłbym jakby ktoś trafił na taki problem, napiszcie mi na PW z jakiego konta była wpłata, na jakie konto (adresy e-mail), kwota i kiedy była zrobiona. Z góry dziękuję. Jeżeli chodzi o wypłaty to dzisiaj przed południem powinny być zrealizowane wszystkie.


RE: Trafisz.com - chomik3 - 31-08-2015 09:45

Ja otrzymałem odpowiedź, że przy wpłacie przez paypala pokazuje nie kwote a ilość kupionych kredytów. Ni cholery nie pasuje mi jednak jak mogłem zarobić 48 zł skoro nie ma nawet opcji wpłaty 96 zeta.

Cały serwis jest tak niedopracowany, że ja rezygnuje. Takie zarabianie wysokiego ryzyka - niby ktoś wpłaci a nie naliczy.
Poza tym mam wrażenie, że siedzi nad nim tylko jedna osoba.