Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trafisz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Trafisz.com (/Temat-Trafisz-com-113545)



RE: Trafisz.com - Ewcia6000 - 28-07-2015 21:12

ja nie dostałam wypłaty i koniec dla mnie z tym serwisem


RE: Trafisz.com - Mercz - 28-07-2015 21:18

Czyżby powróciło stare tanieaukcje.com i zaczyna sie scam? Lol


RE: Trafisz.com - m4t0sh - 29-07-2015 02:26

(19-07-2015 19:16)Giorgios napisał(a):  Najlepszą konwersję przynosiła strona tanieaukcje.com ... nie mam pojęcia dlaczego nie istnieje, coraz mniej osób się na to nabiera i wykupuje te " kredyty " strona przypomina trochę jakiś targ nic nie jest dokładnie opisane i jak potencjalny klient ma u Was coś kupić nawet te kredyty ? bez sensu

Jestem za zmianą nazwy serwisu na tanieaukcje.com albo na przywrócenie strony ! Kto jest za mną niech da reputa Tongue

z tanich aukcji przekierowuje na trafisz.com ;-)


RE: Trafisz.com - Kickster - 29-07-2015 03:20

To zupelnie inny wlasciciel niz starych tanichaukcji i starego trafisza, a na wyplaty nie narzekajcie, bo dochodza szybciej niz 3 dni od ktorych zaczyna sie prog oczekiwania na ów wyplate. Dzialam tam od poczatku nowego interfejsu i jeszcze ani razu nie bylo problemu. No moze raz gdy dzialalem na klikach, co zreszta stanowczo odradzam. I wcale nie wyplacam eksperoswymi tylko zwyklakami. Jutro pewnie wyjda wyplaty.


RE: Trafisz.com - Trafisz Support - 29-07-2015 07:52

Witam, w przypadku jakiegokolwiek problemu można napisać do mnie PW tutaj lub na stronie zostawic ticketa / lub złapać mnie na chacie. Na pewno wszystko zostanie wyjaśnione.


RE: Trafisz.com - Giorgios - 29-07-2015 14:37

(29-07-2015 03:20)Kickster napisał(a):  To zupelnie inny wlasciciel niz starych tanichaukcji i starego trafisza, a na wyplaty nie narzekajcie, bo dochodza szybciej niz 3 dni od ktorych zaczyna sie prog oczekiwania na ów wyplate. Dzialam tam od poczatku nowego interfejsu i jeszcze ani razu nie bylo problemu. No moze raz gdy dzialalem na klikach, co zreszta stanowczo odradzam. I wcale nie wyplacam eksperoswymi tylko zwyklakami. Jutro pewnie wyjda wyplaty.

Kickster może nie pij za dużo tych tajgerów Smile

Nikt nie jest na tyle głupi żeby uwierzyć, że to ta sama firma... TEN SAM REGULAMIN strona praktycznie identyczna więc sprzeczał bym się w tej kwestii Smile

Tanieaukcje się skończyły to samo będzie z trafiszem, jak zaczną się pojawiać artykuły w internecie na temat tego oszustwa Smile


RE: Trafisz.com - m4t0sh - 30-07-2015 13:05

co konkretnie oznacza u was "konwersja"
i co ile sprawdzacie ten ruch?


RE: Trafisz.com - Trafisz Support - 30-07-2015 19:22

Konwersja oznacza sprawdzenie czy ilość kliknięć jest adekwatna do ilości rejestracji / wpłat z tych kliknięć. Jest to sposób weryfikacji czy jest to wykupiony sztuczny ruch na stronę czy nie.


RE: Trafisz.com - Kickster - 31-07-2015 20:12

U Was tez stanely rejestracje? Wejscia leca normalnie a nikt sie nie rejestruje, sadze ze cos sie gdzies zepsulo, bo od wczoraj ani jednej.


RE: Trafisz.com - BadPlus - 01-08-2015 14:00

Dobra dzisiaj dostałem przelew od trafisz.com
Jednak się wypłacają i bardzo mi miło było podjąć współpracę Smile
Jak najbardziej polecam. Trochę po czasie ale w końcu doszło!

Pozdrawiam