Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trafisz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Trafisz.com (/Temat-Trafisz-com-113545)



RE: Trafisz.com - Nupek369 - 19-07-2015 13:22

Faktycznie, zapomnialem kompletnie o tym. Big Grin


RE: Trafisz.com - Ewcia6000 - 19-07-2015 13:35

Kiedy będzie dostępny paypal wypłaty ?


RE: Trafisz.com - hubertsz123 - 19-07-2015 14:16

Nadal są problemy z wypłatą z planu za kliki ?


RE: Trafisz.com - Kickster - 19-07-2015 15:39

To nie jest ten sam wlasciciel co tanieaukcje bo zostaly kupione przez zupelnie inna osobe ;p


RE: Trafisz.com - Trafisz Support - 19-07-2015 16:34

Wszelkie sugestie jak poprawić atrakcyjność serwisu są mile widziane. Poprzez komentarze w stylu "strona to masakra" wiele się nie zmieni Smile Staramy się optymalizować działanie strony oraz uruchamiać dodatkowe funkcjonalności, ale może zapominamy o czymś o czym wy wiecie.


RE: Trafisz.com - Ewcia6000 - 19-07-2015 16:38

(19-07-2015 16:34)Trafisz Support napisał(a):  Wszelkie sugestie jak poprawić atrakcyjność serwisu są mile widziane. Poprzez komentarze w stylu "strona to masakra" wiele się nie zmieni Smile Staramy się optymalizować działanie strony oraz uruchamiać dodatkowe funkcjonalności, ale może zapominamy o czymś o czym wy wiecie.

co z paypal ?


RE: Trafisz.com - Trafisz Support - 19-07-2015 17:36

Parę postów wcześniej napisałem, że Paypal będzie w tym tygodniu Smile


RE: Trafisz.com - Giorgios - 19-07-2015 19:16

Najlepszą konwersję przynosiła strona tanieaukcje.com ... nie mam pojęcia dlaczego nie istnieje, coraz mniej osób się na to nabiera i wykupuje te " kredyty " strona przypomina trochę jakiś targ nic nie jest dokładnie opisane i jak potencjalny klient ma u Was coś kupić nawet te kredyty ? bez sensu

Jestem za zmianą nazwy serwisu na tanieaukcje.com albo na przywrócenie strony ! Kto jest za mną niech da reputa Tongue


RE: Trafisz.com - chomik3 - 19-07-2015 20:02

(19-07-2015 19:16)Giorgios napisał(a):  Jestem za zmianą nazwy serwisu na tanieaukcje.com albo na przywrócenie strony ! Kto jest za mną niech da reputa Tongue

Sprytny sposó na nabicie reputów... idąc tym tokiem myślenia to KTO NIE JEST GEJEM NIECH DA MI REPUTA Big Grin


RE: Trafisz.com - Kickster - 20-07-2015 08:37

Kolejne wyplaty na koncie, ekspres doszedl w niedziele a zwykle ze soboty juz dzisiaj na koncie. Jest to chyba najlepszy program pod wzgledem wyplat jaki istnieje w internecie. Co do funkcjonalnosci moze warto by dodac wiecej mozliwosci wplat, np smsy w roznych stawkach a nie tylko za piatala.