Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trafisz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Trafisz.com (/Temat-Trafisz-com-113545)



RE: Trafisz.com - Poldek - 13-10-2016 08:47

(12-10-2016 21:39)aero2 napisał(a):  Coś wypłaty pending stoją, ktoś dostał w ostatnich dniach?

Moja dzisiaj wyszla zlecona w pon Wink co siejesz ferment bylo na forum ze do 3 dni roboczych teraz robia wszystko gra i buczy Wink


RE: Trafisz.com - maniekzsk8 - 17-10-2016 13:35

kiedy kolejne wypłaty?


RE: Trafisz.com - rekki - 17-10-2016 19:36

(12-10-2016 21:39)aero2 napisał(a):  Coś wypłaty pending stoją, ktoś dostał w ostatnich dniach?

Wypłata zrealizowana 13ego, po dwóch lub trzech dniach od zlecenia.

Istnieje możliwość podniesienia stawek w serwisie? Jeśli tak, to przy jakich sumach można ubiegać się o podwyżkę? Wink


RE: Trafisz.com - aero2 - 21-10-2016 14:34

@[rekki]
Różnie, ja dostawałem co kilka miesięcy, co dało mi 58% prowizji, ale codziennie to promowałem.
Teraz kontaktu nie ma żadnego z supportem serwisu więc wątpię że dostaniesz jakąś podwyżkę.


RE: Trafisz.com - maniekzsk8 - 27-10-2016 08:00

kiedy payout?


RE: Trafisz.com - Tidus - 29-10-2016 12:09

doszły wypłaty?


RE: Trafisz.com - Panikaer - 30-10-2016 16:12

Takie pytanko mam do aktualnie zarabiajacych 'jeszcze' na tym serwisie mianowicie wpadaja wam codziennie leady ? zastanawiam sie nad inwstycja 50zl/dzien reklamy czy sie chociaz zwroci czy serwis juz wypalony ? dodam ze z pol roku temu zarobilem tu z 2k. i od tamtej pory nie badalem rynku dlatego dzieki za odpowiedz jak wygladaja teaz dniowki z leadow. Tongue


RE: Trafisz.com - DzejkobPL - 30-10-2016 16:32

Jeśli suby przez x lat się nie wypaliły, to trafisz pewnie też. Wink


RE: Trafisz.com - maniekzsk8 - 01-11-2016 09:05

@TrafiszSupport
Kiedy wypłaty?


RE: Trafisz.com - polokk - 04-11-2016 12:57

Siemka wszystkim, a ja mam takie pytanko, moze ktos mi cos poradzi, bo nawet nie mogę znaleźć jakiegoś kontaktu na stronie trafisza ;X
Kiedyś tam łyknąłem się w to, ustawiłem sobie w pp płatność za klikniecia, bo przypuszczałem, że więcej urobie tak, niż licząc, że ktoś sobie doładuje konto etc.
Od tamtego czasu minęło sporo czasu, już własciwie o tym zapomniałem, ale zobaczyłem, że mam tam nazbierane jakies 40zł, chciałem sobie zrobić wypłatę, ale dostaję tylko komunikat, że mam niską konwersje w ciągu ostatnich dni, więc klikniecia będą musiały być zweryfikowane :X

Problem w tym, że takiej opcji nie ma, do wypłat mi się nic nie podpina nic (że jakieś oczekiwanie na weryfikacje czy cokolwiek), kontaktu też nie widzę, w sumie sądziłem, że to scam, ale ktosiek tu piszę, że wypłaty są, ale skoro tyle problemów, to chciałbym tylko te 4dyszki spożytkować i sobie darować. Ktoś coś, jakieś rady ? Big Grin