Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Pozycjonowanie" na allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: "Pozycjonowanie" na allegro (/Temat-Pozycjonowanie-na-allegro-113517)

Strony: 1 2


"Pozycjonowanie" na allegro - deidara3210 - 05-05-2015 01:13

Witam mam taki kłopot, iż dodałem sobie aukcje na allegro ale niestety po wpisaniu frazy znajduje się ona na 24 miejscu jak wbić ją w pierwsze 3 aukcje ? Czy ma tutaj jakiekolwiek znaczenie liczba wyświetleń ?


RE: "Pozycjonowanie" na allegro - Branzolek - 05-05-2015 01:17

Wyróżnienie wykup.


RE: "Pozycjonowanie" na allegro - prelude - 05-05-2015 01:20

od momentu jak allegro wpadło (jak zwykle) na wspaniały pomysł i zrobiło aukcje "do wyczerpania zapasów".... to Ci co odrazu takie aukcje uruchomili i nabili sprzedaże są na wygranej pozycji. Jedną z moich aukcji mam wystawioną trochę taniej niż najlepiej sprzedający, z WSZYSTKIMI możliwymi funkcjami promującymi (aukcja kosztuje mnie blisko 60zł) + do tego jakaś tam ich reklama co rozdawali kupony na 100zł i jest tragediaSmile wyświetlenia są gorsze niż kiedykolwiek, gdy nigdy nie dawałem żadnych promowań/pogrubień i innych gówienek, które powstały tylko do wyciągnięcia kasy... praktycznie żaden filtr nie skutkuje pojawieniem się mojej aukcji na pierwszej stronie danej kategorii Smile


RE: "Pozycjonowanie" na allegro - deidara3210 - 05-05-2015 01:35

@2up Wyróżnienie wykupione
@up Czyli że nic nie mogę zrobić w takim wypadku ? Sad


RE: "Pozycjonowanie" na allegro - Madara Uchiha - 05-05-2015 06:29

Możesz zdobywać klientów jeszcze przez grupy facebookowe, kupie sprzedam, zamienię, dajesz tam link do aukcji allegro


RE: "Pozycjonowanie" na allegro - WTR - 05-05-2015 16:06

tak jak wyżej, grupy facebook i zrób też aukcję na olx, dopisz, że możliwość zakupu na allegro


RE: "Pozycjonowanie" na allegro - prawego - 07-05-2015 12:49

Allegro niestety ma dość ograniczone opcje, chcesz być wysoko - trzeba płacić.


RE: "Pozycjonowanie" na allegro - wasia90 - 09-05-2015 21:03

Od kiedy wprowadzili nowe opcje, to starzy sprzedający są na uprzywilejowanej pozycji. Większość filtruje po popularności i trafności, a tam pojawiają się ci co mają najwięcej sprzedane.


RE: "Pozycjonowanie" na allegro - melodyjka - 22-05-2015 08:52

A sam sobie tam wszystko organizujesz czy korzystasz z jakiś narzędzi ze stron typu http://www.aukcjoner.pl? U mnie sprzedaż hula, a sama właściwie niewiele robie


RE: "Pozycjonowanie" na allegro - siuvax - 22-05-2015 10:47

nasycenie slow kluczowych w tresci aukcji, wiecej zdjec niz jedno, takze zdjecia w tresci
do tego to co robia odwiedzajacy po wejsciu na aukcje (czyli puste wejscia nic nie dadza). Im wiecej obserwujacych i kupujacych tym lepiej

tymi sposobami bylem na 8 miejscu na "pozycjonowanie"

ale ogolnie niewiele to da jesli tak jak koledzy mowia wyzej nie masz sklepu i nie mozesz dac aukcji "do wyczerpania zapasow"