Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostanę Twoim mentorem ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+---- Dział: Konkursy użytkowników (/Forum-Konkursy-uzytkownikow-257)
+---- Wątek: Zostanę Twoim mentorem ! (/Temat-Zostane-Twoim-mentorem-113494)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zostanę Twoim mentorem ! - zjadamkredki - 05-05-2015 08:43

Witaj, nie będę Ci lizał dupy, bo tego nie znoszę, ale nie o tym będę pisał - chciałbym, abyś mnie po prostu nakierował i wskazał jakie błędy popełniam, co poprawić, dopracować itp. Od siebie mogę zaoferować dostępność praktycznie ciągle, tylko w ciągu dnia tak od 8-16 będę korzystał z telefonu, potem już bez problemu z komputera.
Ogółem to jestem kumaty tylko tak jak pisałem - trzeba mnie na pewny sprawy nakierować Big Grin
Pozdrawiam Wink


RE: Zostanę Twoim mentorem ! - seba274 - 05-05-2015 12:43

"Dlaczego ty?" - takie najprostsze pytania są zawsze najtrudniejsze. Mógłbym napisać tu tak na prawdę wszystko co by mi przyszło do głowy nie zważając czy to była by prawda czy nie. Ale po co? Lepiej napisać prawdę i wiedzieć, że ktoś nie wybrał mnie przez to jaki jestem. Wtedy człowiek dostaje do myślenia, co powinien w sobie zmienić. Chociaż niektórzy myślą inaczej - "Lepsze jest efektowne kłamstwo niż banalna prawda."
Przechodząc do rzeczy jestem osobą ambitną, pracowitą, komunikatywną, gotową do działania. W końcu chcę ruszyć z prawdziwym zarabianiem przez internet, a nie jak teraz zbierać te "ochłapy". Tak wiem, że szybko się nie da zarobić lecz jestem gotowy na ten długi okres zbierania doświadczenia, zaplecza.


RE: Zostanę Twoim mentorem ! - kukiz87 - 05-05-2015 23:00

Czytam wszystkie podania i mase wiadomosci pw Smile nie myslałem ze takie zainteresowanie tematem bedzie , jestem w szoku ! pozytywnym szoku Jerk2

za chwil kilka przeprowadze losowanie


RE: Zostanę Twoim mentorem ! - Pasza dla konia - 05-05-2015 23:03

Moja fajność kwalifikuje mnie do losowania SmileSmile


RE: Zostanę Twoim mentorem ! - albert6285 - 05-05-2015 23:07

(05-05-2015 23:00)kukiz87 napisał(a):  Czytam wszystkie podania i mase wiadomosci pw Smile nie myslałem ze takie zainteresowanie tematem bedzie , jestem w szoku ! pozytywnym szoku Jerk2

za chwil kilka przeprowadze losowanie

równo o obiecanej godzinie się pojawiłeś Smile


RE: Zostanę Twoim mentorem ! - kukiz87 - 05-05-2015 23:45

Ufff ciezko naprawde ciezko i dlatego wybrałem 2 Osoby !! jedna osoba wylosowana którą jest......

Matig !
Druga osoba którą wybrałem sam jest użytkownik....
Must !

czytałem wasze wpisy po 3 razy oraz mnówstwo wiadomosci na pw a wrecz ogrom, wylosowanych użytkowników zapraszam na pw po resztę instrukcji !

Dziekuje wszystkim za udział w konkursie , a w zasadzie 1 edycji konkursu , gdy znów uda mi się uzbierać dniówke w wysokości ok 1 tyś zł wtedy podszkolę nastepną osobę a może i ze dwie !

Naprawde dziękuje wszystkim za udział !

Głowa do góry, mówie do wszystkich którym się nie udało , kazdy kiedys zaczynał , probojcie roznych metod , uczcie się na błedach jezeli raz coś nie idzie po waszej myśli próbojcie z czymś innym ja tak robiłem i mi się udało !


RE: Zostanę Twoim mentorem ! - matig - 06-05-2015 08:39

Dzięki i nie zawiodę.