Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Pytanie] Wordpress Pytanie o blokowanie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: [Pytanie] Wordpress Pytanie o blokowanie. (/Temat-Pytanie-Wordpress-Pytanie-o-blokowanie-113462)



[Pytanie] Wordpress Pytanie o blokowanie. - lapribbi - 04-05-2015 11:48

Witam wszystkich zastanawia mnie jedna rzecz na pewno wielu z was będzie wiedziało jak to zrobićSmile

Mianowicie przeglądając internet znalazłem blogi oparte na Wordpress w którym całkowicie nie szło wejść w kod strony poprzez view-source. I nie jest to zrobione jakąś wtyczką bo mimo wyłączę flash na przeglądarce to jest to samo nie idzie podejrzeć kodu strony i wejść w view-source. Czy wiecie może jak takie coś zrobić?

Zapewne jest to zrobione jakimś kodem html tylko myślę jakim może wy mieliście już z tym do czynienia. Bardzo proszę o pomoc.


RE: [Pytanie] Wordpress Pytanie o blokowanie. - Madara Uchiha - 05-05-2015 11:50

daj link do strony zobaczę co się święci


RE: [Pytanie] Wordpress Pytanie o blokowanie. - wasia90 - 09-05-2015 20:52

Blokada prawego przycisku myszy?


RE: [Pytanie] Wordpress Pytanie o blokowanie. - linoskoczek - 09-05-2015 22:50

Są pluginy, które blokują prawy przycisk myszy, zaznaczanie itp. Zapewne o to Ci chodzi. Ale to i tak da się obejść np. wciskając F12 czy też CTRL + U. Ewentualnie bezpośrednio z menu da się zobaczyć źródło. Jak i to nie pomoże, to wystarczy pobrać stronę. Na Linuxie jest łatwo, bo wystarczy wpisać w terminal "wget http://google.com", na Windowsie trzeba pewnie jakiś oddzielny program, ale też nie powino być to trudne.