Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybór banku oraz mBank, a bezpieczeństwo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Wybór banku oraz mBank, a bezpieczeństwo (/Temat-Wybor-banku-oraz-mBank-a-bezpieczenstwo-113331)

Strony: 1 2


Wybór banku oraz mBank, a bezpieczeństwo - Takaon - 01-05-2015 17:20

Witam, jaki bank polecacie nie licząc mBanku oraz T-mobile?
Zastanawiałem się nad:
1. ING
2. Milenium 360 Junior
Oczywiście mówimy o kontach 13+


RE: Bank, ale jaki? - nafri - 01-05-2015 18:01

Napisz jakie masz oczekiwania...


RE: Bank, ale jaki? - Takaon - 01-05-2015 18:07

Tak jak już pisałem chcę konto 13+ z jak najmniejszymi opłatami - najlepiej by ich w ogóle nie było.
T-mobile odpada, bo należy udać się do ich placówki a u mnie jej nie ma. mBank również nie chcę bo... nie jakoś nie przekonuje mnie ani trochu. Sprawdzałem milenium, ale tu jest problem z bankomatami, bo należy miesiąc wcześniej wykonać chociaż jedną operację bezgotówkową - raczej spełniał bym ten wymóg, ale... Zastanawiam się nad ING - tu wygląda normalnie. Może ktoś coś napisać na ich temat?

Pozdrawiam


RE: Bank, ale jaki? - Koja - 01-05-2015 18:49

Dlaczego nie chcesz mBanku ? Jak dla mnie bardzo dobry bank. Zero oplat. Sporo bankomatów. Sprawdź, bo warto Wink


RE: Bank, ale jaki? - Takaon - 01-05-2015 18:52

Dzieki, ale chyba go sobie odpuszcze... zostawie go jako alternatywe. Jeśli chodzi o ING miał ktoś styczność? Ich oferta wygląda dosyć ciekawie. Jedynie czego do końca nie doczytałem to jak jest z wplatomatami - tylko ich czy innych firm tez.


RE: Bank, ale jaki? - Laken - 01-05-2015 21:03

Z ING korzystam i 0 opłat, bankomaty i wpłatomaty wszystkie za free, jedyna opłata to za kartę gdy wydasz mniej niż (chyba) 300zł miesięcznie, ale teraz jest jeszcze promocja na zbliżaki to konto całkowicie darmowe Smile


RE: Bank, ale jaki? - Mercz - 02-05-2015 01:07

Jeżeli mBank odpada (osobiście go polecam najbardziej), to wybrałbym ING.


RE: Bank, ale jaki? - Takaon - 02-05-2015 06:17

Laken, ale z tego co wyczytałem to od 13 do 18 jesteśmy zwolnieni z opłaty 7 zł o której mówisz.


RE: Bank, ale jaki? - gasdx - 02-05-2015 06:37

Ja też korzystam z ING i jestem zadowolony.


RE: Bank, ale jaki? - Takaon - 02-05-2015 06:53

To jak to jest z tą opłatą? w/w