Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
G2A - opis serwisu, poradnik i wskazówki - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
G2A - opis serwisu, poradnik i wskazówki (/Temat-G2A-opis-serwisu-poradnik-i-wskazowki-113324)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: G2A - opis serwisu, poradnik i wskazówki - Sahya - 21-05-2015 19:06

Ja mam 85 ciasteczek. Wogóle nie wiem gdzie to reklamować jak się nie jest kimś sławnym...


RE: G2A - opis serwisu, poradnik i wskazówki - pointsmaster - 22-05-2015 11:35

(21-05-2015 18:45)kizlaczek napisał(a):  Coś chyba źle robię bo od wczoraj mam ponad 2690 ciasteczek i ani centusia na koncie

Moze problem w miejscach, w ktorych promujesz. Kolejnym dziwnym faktem jest zebranie przez Ciebie takiej ilosci ciasteczek w jeden dzien. Poczatkujacy zbieraja ok 200-500 pierwszego dnia. Jesli korzystales z jakiegos systemu wymiany linkow to nie jestem zaskoczony. Konwersja w serwisie wynosi do 1,5% wiec przy tej ilosi wejsc chociaz kilka kont by ludzie zalozyli. Jesli jestes moim refem to odezwij sie do mnie i postaramy sie wspolnie rozwiazac ten problem.

(21-05-2015 19:06)Sahya napisał(a):  Ja mam 85 ciasteczek. Wogóle nie wiem gdzie to reklamować jak się nie jest kimś sławnym...

Nie trzeba byc slawnym, zeby zarobic. Uzyskanie 85 jest osiagalne w kilka minut roboty. Wyjatkiem jest jesli promujesz po ciagle spamowanyh grupach fb, gdzie mozesz wrzuc i na 100 takich grup i bedzie ciezko uzyskac 20 wejsc... Kazdy pomysl rodzi się i umiera w glowie. Ja przedwczoraj stworzylem link do kodow jednej popularnej gry, dobralem dobre grupy o tej grze po 2-3tys. osob. 3*5min. roboty i prawie 700 wejsc i kilka sprzedazy. I tu Cię zaskoczę...nie jestem sławny
Sad Sad Sad

PS. Jak ktos jest moim refem to niech dodaje mnie na skype i pisze o problemach. Podchodzę do tego na tyle sumiennie, ze nie zostawie nikogo na lodzie.


RE: G2A - opis serwisu, poradnik i wskazówki - kizlaczek - 22-05-2015 15:33

Właśnie w tym problem, że umieszczam linki na kilku forach grupach FB i kilku tajemniczych innych. Dzisiaj dobiłem do 5k i już mam 11 refów 1 stopnia. A także pojawiły się pierwsze pieniążki na tę chwilke niewielkie bo tylko 0,34 euro ale zawsze.


RE: G2A - opis serwisu, poradnik i wskazówki - VertexKID - 23-05-2015 12:20

Jestem totalnie zielony w zarabianiu przez net i swoją przygodę postanowiłem zacząć tutaj bo od zawsze w coś grałem i mam tez wielu znajomych co kupują gry i szukają właśnie dobrych ofert. Więc zarejestrowałem sie z Pana refka i liczę na pomoc.


RE: G2A - opis serwisu, poradnik i wskazówki - pointsmaster - 23-05-2015 16:54

Ze względu na wiele problemów z tworzeniem reflinka dodałem do poradnika filmik pokazujący jak to robić

(23-05-2015 12:20)VertexKID napisał(a):  Jestem totalnie zielony w zarabianiu przez net i swoją przygodę postanowiłem zacząć tutaj bo od zawsze w coś grałem i mam tez wielu znajomych co kupują gry i szukają właśnie dobrych ofert. Więc zarejestrowałem sie z Pana refka i liczę na pomoc.
Sprawdz skrzynkę!


RE: G2A - opis serwisu, poradnik i wskazówki - zozols1 - 24-05-2015 08:59

Polecam Pana Pointsmaster pomaga we wszystkich problemach + można sobie z nim pogadać jak ze starym znajomym Smile


RE: G2A - opis serwisu, poradnik i wskazówki - PltackerPL - 24-05-2015 15:44

Na kilku forach znalazłem ss'y dosyć świeże o nienaliczaniu.
Więc z tego co tam widziałem wnioskuje że jeżeli stan jest niebieska kropeczka to nalicza odrazu a co z żółtymi bo nigdzie nie moge znaleźć odpowiedzi co jeśli mi się trafi w przyszłości ta żółta kropeczka?? Poniżej ss'y z innego forum
[Obrazek: oczekuje.jpg]


RE: G2A - opis serwisu, poradnik i wskazówki - SzalonyGuziec - 24-05-2015 16:20

zaznacz sobie tutaj: http://prntscr.com/78tmyv tylko zakończone. Żółte kropki oznaczają, że ktoś wrzucił gre do koszyka ale jeszcze jej nie kupił Wink więc nie ma pewności że kupi. Często przez przypadek wrzucają jeszcze jedną sztukę tej samej gry po zakupie


RE: G2A - opis serwisu, poradnik i wskazówki - PltackerPL - 24-05-2015 16:27

Niestety to nie moje ss'y ale dzięki teraz wiem co to oznacza


RE: G2A - opis serwisu, poradnik i wskazówki - SzalonyGuziec - 24-05-2015 16:31

Faktycznie, nie Twoje. Ale i tak ciesze się że pomogłem Tongue