Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Vulcun - dla graczy i nie tylko - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Vulcun - dla graczy i nie tylko (/Temat-Vulcun-dla-graczy-i-nie-tylko-113239)

Strony: 1 2


Vulcun - dla graczy i nie tylko - xRevolution - 30-04-2015 07:22

Witam, otóż znałem serwis, w którym można bardzo dobrze zarobić. Tyczy się on bardziej do graczy (lol, CS go i wiele innych).
FAQ:
Co trzeba zrobić, żeby zarobić i o co chodzi w serwisie?
W serwisie chodzi o to, że dołączamy do turniejów (nie, my nie gramy) i w tych turniejach mamy pokazanych zawodników, którzy będą grali, naszym zadaniem jest, aby utworzyć drużyne (z obecnie grających) na top10. Wybierając zawodników mamy wybrać takich, którzy według Nas mają być najlepsi ( najwiecej zabójstw itd), ale uwaga! Mamy tylko $10.000 na utworzenie tej drużyny więc najlepszych graczy danej drużyny nie można wziąć.
Czy są darmowe turnieje?
Tak, są. Praktycznie codziennie, ale ich nagroda jest bardzo mała. (50-200$)
Zaraz zaraz, to jak wygrywać duże stawki? Na stronie widziałem ludzi, którzy mają po kilka tyś $ z wygranej!
Otóż już mówię, jest pełno płatnych turnieji, w których możesz wygrać kolosalne nagrody, ale ich warunkiem jest zapłacenie wymaganej stawki (0.05$-1000$)
Dobra dobra, wszystko fajnie, ale gdzie jest haczyk?
Haczyka nie ma, ponieważ oni mają zysk z graczy, na których przegrali.
Skąd mam mieć pewność, że nie oszukują?
Ponieważ wielu streamerów, YouTuberow oraz graczy tą stronę rekomenduje
Typu PashaBiceps lub izak
Jak wypłacić uzbierane środki?
Wypłacić można w zakładce "Payments" na PayPal lub przelew
A może jakiś dowód wypłat?
Nie posiadam jeszcze dowodu wypłat, ale można poczytać ich opinie w internecie
Gdzie się zarejestrować?
Czysty link (będę smutny): http://www.vulcun.com
RefLink: https://vulcun.com/friend/NitroKex

Powodzenia! Życzę wysokich wygranych.


RE: Vulcun - dla graczy i nie tylko - michal463 - 30-04-2015 09:55

jakieś dowody wypłat?


RE: Vulcun - dla graczy i nie tylko - xRevolution - 30-04-2015 17:05

(30-04-2015 09:55)michal463 napisał(a):  jakieś dowody wypłat?

Nie chce być niemiły, ale czytanie ze zrozumieniem było w podstawówce.


RE: Vulcun - dla graczy i nie tylko - Gift Wallet - 30-04-2015 17:26

Pierwsza wygrana jest ^_^ ciekawy serwis


RE: Vulcun - dla graczy i nie tylko - Voldir - 30-04-2015 18:02

Ja parę dni temu zarejestrowałem się tam i zostawiłem serwis samemu sobie bo zapomniałem. Dzisiaj mi o nim przypomniałeś i zgłosiłem się do 5 darmowych turniejów Smile

1. Turniej live 2330/4000
2. Turniej live 1242/8000

Szkoda tylko że w 1 turnieju tylko 10 miejsce a w drugim 20 jest wysoko premiowane a reszta to ochłapy bo 0.03$ Smile

Edit. Dołączyłem do 8 turniejów. 2 mam praktycznie wygrane już. Czekam na zakończenie bo chciałbym dołączyć do jakiegoś za 0.05$. Tylko szkoda ze tylko 480 miejsc wygra 0.25$ Smile


RE: Vulcun - dla graczy i nie tylko - clarzte - 04-05-2015 09:49

Wszystko fajnie tylko mam 3 pytania:
1. Co sie stanie jak parę osób bedzie mialo tyle samo punktow?
2. Jesli lobby sie nazywa np. PP-Bizon W2D3 to punkty sie naliczaja tylko poprzez zabojstwa z bizona? Czy to tylko taka nazwa.
3. Jeśli sa np. 2 miejsca, a wziela udzial tylko 1 osoba z 2 miejsc to wygrywa walkowerem, czy dostaje kase z powrotem?


RE: Vulcun - dla graczy i nie tylko - seba274 - 04-05-2015 11:36

Trzeba coś wpłacić by móc wypłacić?


RE: Vulcun - dla graczy i nie tylko - mateusz2045 - 04-05-2015 12:37

Dobra poszło z refa ;]

nie da się wpłacić mniej niż 10$?

I czemu w turnieju trzeba aż 8 graczy obstawić, kiedyś było 5 z tego co widzę i dlatego można obstawić tylko 1 turniej za free


RE: Vulcun - dla graczy i nie tylko - studziak - 04-05-2015 13:36

W sumie to te darmowe praktycznie zawsze się wygrywa, bo nie zdarza się, że nie wszyscy się zapiszą, a wygrywa 90%. W sumie trzeba tak to obstawić 300meczówTongue


RE: Vulcun - dla graczy i nie tylko - mateusz2045 - 04-05-2015 14:07

A skąd wziąć kasę na obstawianie zawodników? Mamy 10000$ i na jednym darmowym turnieju zostało mi 1500$