Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bloki za spam w grupach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bloki za spam w grupach (/Temat-Bloki-za-spam-w-grupach-113236)



Bloki za spam w grupach - osinex - 29-04-2015 23:39

Hej '_
Pisalem do kilku osób ale zaczynam mieć wrażenie że problem dotyczy tylko mnie.. Spamowałem normalnie po grupach z lepszym lub gorszym skutkiem, aż po dodaniu jednego posta zacząłem dostawać Bany. Tzn weryfikacje.. Myślałem, że to kwestia jakiś nowych zabezpieczen fejsa, ale teraz nie wiem. Mając świeże konto, nawet nie ma opcji, żebym dodał jakiś post, bo w chwili dodania go na grupe wyskakuje mi weryfikacja. Czym to może być spowodowane? I sama weryfikacja to pikuś, ale wraz z nią dostaje ograniczenie na dołączanie i pisanie w grupach.

Konta najczęściej są zweryfikowane telefonicznie (bo z wejścia dostaje takie weryfikacje) Mają czasami po kilku znajomych. Czasami kilka dni stażu..
Jak temu zaradzić?


RE: Bloki za spam w grupach - prelude - 30-04-2015 09:03

a ip masz zmienne?


RE: Bloki za spam w grupach - poduszka12 - 30-04-2015 09:27

Zmieniaj IP na każdym koncie


RE: Bloki za spam w grupach - osinex - 30-04-2015 09:41

Mam zmienne ip.
Sprawdzilem teraz na laptopie i nie mam takiego problemu :O


RE: Bloki za spam w grupach - Nupek369 - 30-04-2015 12:12

U mnie jest podobnie jak u kolegi z tym, że ja nie zmieniam IP. Poleci ktoś jakiś program do zmiany IP? Bawiłem się torem, ale nic nie pomogło, konto po dwóch dniach poleciało, a na forum widziałem że ktoś pisał, że facebook rozpoznaje tora. Undecided


Bloki za spam w grupach - Roben - 01-05-2015 08:19

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.