Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prosty sposob na zarabianie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Prosty sposob na zarabianie (/Temat-Prosty-sposob-na-zarabianie-113210)

Strony: 1 2


Prosty sposob na zarabianie - Tsin - 29-04-2015 17:04

Witam, mam pomysl na zarabianie przez internet i poszukuje osob do wspolpracy.

Zarobki:
- ponad 600zl miesiecznie

Czas pracy:
- 10 minut dziennie

Wymagania:
- posiadanie swojej strony www lub bloga (moze byc blogger)
- dynamiczny adres IP zmieniajacy sie co 24h

Czym wiecej osob, tym lepsze zarobki. Jacys chetni?


RE: Prosty sposob na zarabianie - selfie - 29-04-2015 17:09

Jak ma to niby działać? Jerk


RE: Prosty sposob na zarabianie - Pitek236 - 29-04-2015 17:15

Xpokerface


RE: Prosty sposob na zarabianie - Tsin - 29-04-2015 17:23

(29-04-2015 17:09)selfie napisał(a):  Jak ma to niby działać? Jerk

Program partnerski ceneo.

Zalozmy, ze mamy ok 50-100 osob. Kazdy ma swojego bloga lub strone. Tworzymy liste w excelu z linkami do tych wszystkich stron. Obowiazkiem kazdego bedzie dziennie kliknac na kazda strone z tej listy i wejsc w link ceneo.
Zarobki 20-30 gr za klik a klikniecie 100 razy dziennie to mniej niz 10 min roboty.

Mozna tez sprobowac z adsense albo z jakas mniej restrykcyjna firma tego typu i oprocz tego bedziemy tez klikac w reklamy.


RE: Prosty sposob na zarabianie - selfie - 29-04-2015 17:26

(29-04-2015 17:23)Tsin napisał(a):  
(29-04-2015 17:09)selfie napisał(a):  Jak ma to niby działać? /Trol

Program partnerski ceneo.

Zalozmy, ze mamy ok 50-100 osob. Kazdy ma swojego bloga lub strone. Tworzymy liste w excelu z linkami do tych wszystkich stron. Obowiazkiem kazdego bedzie dziennie kliknac na kazda strone z tej listy i wejsc w link ceneo.
Zarobki 20-30 gr za klik a klikniecie 100 razy dziennie to mniej niz 10 min roboty.

Mozna tez sprobowac z adsense albo z jakas mniej restrykcyjna firma tego typu i oprocz tego bedziemy tez klikac w reklamy.

Po pierwsze liczą się przekliki a nie kliki a po drugie chyba nie wydaje Ci się że Ceneo czy Adsense jest takie głupie... Nie warto ryzykować.


RE: Prosty sposob na zarabianie - Tsin - 29-04-2015 17:32

Wiem ze sie licza przekliki. Czy to jakis problem?

Tak sie sklada kolego ze od pol roku zarabiam na adsense ponad 300$ miesiecznie przez wymiane klikow w miedzynarodowej grupie, wiec doskonale wiem jak dziala ich system weryfikacji. Mysle ze w polsce tez da sie cos takiego zorganizowac, tym bardziej ze ceneo w porownaniu do adsense to jak mrowka do slonia.


RE: Prosty sposob na zarabianie - nokira - 29-04-2015 17:43

Duże ryzyko, niewarte zachodu. Chyba że ktoś zaczyna i nie ma nic do stracenia poza czasem ;p


RE: Prosty sposob na zarabianie - selfie - 29-04-2015 17:45

(29-04-2015 17:32)Tsin napisał(a):  Wiem ze sie licza przekliki. Czy to jakis problem?

Tak sie sklada kolego ze od pol roku zarabiam na adsense ponad 300$ miesiecznie przez wymiane klikow w miedzynarodowej grupie, wiec doskonale wiem jak dziala ich system weryfikacji. Mysle ze w polsce tez da sie cos takiego zorganizowac, tym bardziej ze ceneo w porownaniu do adsense to jak mrowka do slonia.

To próbuj w Polsce Wink Nikt Ci nie zabrania,ja mówię że szkoda wykorzystywać coś co nie jest stworzone do tego żeby potem nie stracili wszyscy jak na skracaczach Wink


RE: Prosty sposob na zarabianie - Tsin - 29-04-2015 17:47

(29-04-2015 17:43)nokira napisał(a):  Duże ryzyko, niewarte zachodu. Chyba że ktoś zaczyna i nie ma nic do stracenia poza czasem ;p

Jakie ryzyko? Przeciez nic nie tracisz... Nie usuna ci strony, nie wsadza cie do paki, w najgorszym wypadku mozesz dostac bana na ceneo, ale wtedy wiesz ze probowales a do odwaznych swiat nalezy.

Jesli kazdy bedzie klikal codziennie z innego adresu IP to nie ma podstaw sadzic, ze ceneo to wylapie.


RE: Prosty sposob na zarabianie - selfie - 29-04-2015 17:54

(29-04-2015 17:47)Tsin napisał(a):  
(29-04-2015 17:43)nokira napisał(a):  Duże ryzyko, niewarte zachodu. Chyba że ktoś zaczyna i nie ma nic do stracenia poza czasem ;p
Jakie ryzyko? Przeciez nic nie tracisz... Nie usuna ci strony, nie wsadza cie do paki, w najgorszym wypadku mozesz dostac bana na ceneo, ale wtedy wiesz ze probowales a do odwaznych swiat nalezy.

Jesli kazdy bedzie klikal codziennie z innego adresu IP to nie ma podstaw sadzic, ze ceneo to wylapie.

Ban na Adsense jest chyba dożywotni prawda? Wink I ciekawi mnie jak sprawdzicie kto klikał a kto nie? Ceneo wyłapie to prędzej czy później to nie jest działalność charytatywna która płaci za przekliki bez żadnej zyskowności ich Smile