Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ... (/Temat--113163)



... - przetak16 - 28-04-2015 18:31

...


RE: Zarabianie na fanpage z konkursami - PrzybylskiMateu - 28-04-2015 22:49

w funhub jest gra War Thunder, z ich posta na FP 11 marca można stwierdzić, że można generować ruch motywowany do tej gry, tutaj post. Choć ja bym najpierw do nich napisał czy to aktualne Wink


RE: Zarabianie na fanpage z konkursami - przetak16 - 30-04-2015 13:16

...


RE: Zarabianie na fanpage z konkursami - Voldir - 01-05-2015 08:52

(28-04-2015 22:49)PrzybylskiMateu napisał(a):  w funhub jest gra War Thunder, z ich posta na FP 11 marca można stwierdzić, że można generować ruch motywowany do tej gry, tutaj post. Choć ja bym najpierw do nich napisał czy to aktualne Wink

@[przetak16]
W ruchu motywowanym nie jest wcale tak prosto. Jeśli taki ruch jest dozwolony to zapewne są jakieś wymagania w grze. W przypadku War Thundera o ile dobrze pamiętam to Twój polecony musi pobrać grę, która nie wiem ile waży ale WOT ważył chyba 8 GB, następnie musi spędzić w grze bodajże godzinę czasu. Nie wiem czy ludzie będą mieli na tyle determinacji żeby pobrać tak duży plik i jeszcze grać godzinkę, jeśli tematyka gry im nie odpowiada.

Nie lepiej by Ci było działać na subach lub premium na HC np. na stawce 1.5 lub 3.5 ? Lepiej byś na tym wyszedł.


RE: Zarabianie na fanpage z konkursami - przetak16 - 05-05-2015 20:07

...


RE: Zarabianie na fanpage z konkursami - Voldir - 05-05-2015 21:15

http://hotcash.pl - Stawka 1.5 zł nie wiem ile użytkownik musi mieć na koncie ale za 3.5 zł, pobierane jest 11 zł z konta kogoś. Mówisz że masz FP z konkursem na którym rozdajesz przedmioty CS GO. To jest real content. Mam na myśli SMS Premium, gdzie piszesz że rozdajesz przedmioty po wysłaniu SMS'a i informujesz kogoś o kosztach od razu. Nie wiem ile warte są te przedmioty i po ile "chodzą" ale pomyśl może coś bardziej w tym kierunku, bo na funhub nie masz pewności czy Ci zaakceptują 100% ruchu, może 70-80%, tego nie wiadomo do dnia rozliczeniowego i akceptacji ruchu Smile


RE: Zarabianie na fanpage z konkursami - przetak16 - 06-05-2015 17:43

...


RE: Zarabianie na fanpage z konkursami - prawego - 07-05-2015 10:04

Raz na jakiś czas delikatnie wspominać, że jest fajna gra Wink


RE: Zarabianie na fanpage z konkursami - przetak16 - 07-05-2015 13:31

...


... - Artinesse - 02-03-2018 13:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.