Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Codziennie do wygrania 3 kosze piknikowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Codziennie do wygrania 3 kosze piknikowe (/Temat-Codziennie-do-wygrania-3-kosze-piknikowe-113132)



Codziennie do wygrania 3 kosze piknikowe - szpilmen - 28-04-2015 13:29

Konkurs promocyjny „Kamis wjeżdża na grilla!”: Aby wziąć udział w konkursie i wygrać jedną z nagród należy wykonać zadanie konkursowe.

W konkursie do wygrania:
- 3x skuter marki Junak
- 36x kosz piknikowy

Zadanie konkursowe:
Kup w sieci sklepów Carrefour jednorazowo dwa produkty Kamis, zachowaj paragon i odpowiedz na pytanie: „Dlaczego zawsze wybierasz produkty Kamis na grilla?” wysyłając SMS-a z prefiksem „kamis4.” o treści kamis4.odpowiedź na pytanie konkursowe pod numer 7043 (koszt 0,62 zł z VAT).

Link: http://bit.ly/1EiCiTm
Konkurs trwa jeszcze przez 7 dni.


RE: Codziennie do wygrania 3 kosze piknikowe - polskikit01 - 28-04-2015 13:38

Srani. w banie pewnie nie wysylajcie


RE: Codziennie do wygrania 3 kosze piknikowe - szczygielek - 28-04-2015 17:21

(28-04-2015 13:38)polskikit01 napisał(a):  Srani. w banie pewnie nie wysylajcie

z tego co wiem, to jest oficjalny konkurs Carrefour'a, wiec nie wiem o co Ci chodzi Wink


RE: Codziennie do wygrania 3 kosze piknikowe - polskikit01 - 28-04-2015 17:24

No okej to przepraszam . Ale z tego co widziałem kolega który napisał tego posta ma jeszcze inne tematy np konkurs z zabki


RE: Codziennie do wygrania 3 kosze piknikowe - Admin - 28-04-2015 22:50

(28-04-2015 17:24)polskikit01 napisał(a):  No okej to przepraszam . Ale z tego co widziałem kolega który napisał tego posta ma jeszcze inne tematy np konkurs z zabki

i co z tego? przecież to nie jego konkursy, dzieli się tym co znalazł w sieci bekabeka facepalmfacepalm