Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Filtrowanie "Pokaż nieprzeczytane posty" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Filtrowanie "Pokaż nieprzeczytane posty" (/Temat-Filtrowanie-Pokaz-nieprzeczytane-posty-113125)



Filtrowanie "Pokaż nieprzeczytane posty" - Cezary - 28-04-2015 12:27

Witam
Przeglądając zakładkę "Pokaż nieprzeczytane posty" wpadłem na to:

[Obrazek: Untitled.jpg]

Więc moja propozycja jest taka aby przeciętny użytkownik nie widział postów które administratorzy lub moderatorzy przenieśli do archiwum.

Liczę na wypowiedz w tym temacie innych użytkowników.....


RE: Filtrowanie "Pokaż nieprzeczytane posty" - MilanFan - 28-04-2015 12:33

Kwestia ta już była poruszana i jak widać żadnych zmian. Sad


RE: Filtrowanie "Pokaż nieprzeczytane posty" - Admin - 28-04-2015 14:10

Nie ma i nie będzie takiej możliwości, gdyż silnik forum nie oferuje selekcji wyświetlanych działów (bynajmniej w tej funkcjonalności).


RE: Filtrowanie "Pokaż nieprzeczytane posty" - Onyke - 29-04-2015 13:33

(28-04-2015 14:10)Admin napisał(a):  Nie ma i nie będzie takiej możliwości, gdyż silnik forum nie oferuje selekcji wyświetlanych działów (bynajmniej w tej funkcjonalności).
Trochę offtop, ale co ze zmianą silnika forum na np IPB? Kiedyś był poruszany ten temat, ale ostatecznie chyba ucichł. Według mnie można by ponownie zrobić taką ankietę Smile


RE: Filtrowanie "Pokaż nieprzeczytane posty" - MaLiN - 29-04-2015 13:53

Przecież wystarczy kliknąć na "dział" i wtedy automatycznie segreguje alfabetycznie posty zgodnie z danym działem. I po problemie Smile