Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pobieranie z konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Pobieranie z konta (/Temat-Pobieranie-z-konta-113012)

Strony: 1 2


Pobieranie z konta - kesn_ - 26-04-2015 10:01

Witam mam pytanie jak wygląda pobieranie z kasy konta, jeśli ktoś pobierze mój plik plik. za 7zł to tyle mu zabierze konta mimo np. ,że nie ma nic na koncie? To warto dać stawkę na 10zł?


RE: Pobieranie z konta - Toskan - 26-04-2015 10:42

Jak moze Ci dodac na konto 7zl skoro 'ktos' nie ma nic na koncie?, oczywiscie, ze temu komus pobiera automatycznie wiecej... poczytaj jeszcze!


RE: Pobieranie z konta - selfie - 26-04-2015 11:04

Ja to bym Ci polecił jakieś ćwiczenia nad składnią zdań Lol

Jeżeli korzystasz z Premium Sms to dana osoba musi posiadać środki na koncie by mogła aktywować usługę i by HC mogło zaliczyć Ci leada. Inaczej jest w przypadku Sub-Sms ale to inna para kaloszy.

7 złotych otrzymujesz Ty- Koszt SMS to w tym przypadku bodajże (19 zł) jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.

10 złotych to koszt ponad (25 zł)

Więc co bardziej Ci się opłaca zależy od twojego targetu Wink


RE: Pobieranie z konta - kesn_ - 26-04-2015 12:14

To jeśli można czym rózni się sub sms od premium sms bo nie za bardzo rozumiem, hotcash ma sub sms?


RE: Pobieranie z konta - adios123 - 26-04-2015 12:24

Sub - wpisujesz numer na stronie i potem potwierdzasz kodem, ktory przyjdzie w sms.
Premium sms - wysylasz sms o danej tresci na podany numer i zalicza ci leada.


RE: Pobieranie z konta - Toskan - 26-04-2015 12:48

Hotcash ma sub'y. Pod programem masz opis stawek (przy stawce masz gwiazdke/gwiazdki) i te oznaczone * lub ** to wlasnie suby, a czym sie roznia to poczytaj...


RE: Pobieranie z konta - Goldes - 26-04-2015 13:01

(26-04-2015 12:48)Toskan napisał(a):  Hotcash ma sub'y. Pod programem masz opis stawek (przy stawce masz gwiazdke/gwiazdki) i te oznaczone * lub ** to wlasnie suby, a czym sie roznia to poczytaj...

Nie wprowadzaj w błąd. W hotcash dominują sms premium wszystkie z * to sms premium z ** to subskrypcje za które prowizje dostajemy tylko raz a *** to subskrypcje z odnowieniami .
Na hotcash suby są tylko na tych mniejszych stawkach i tylko w niektórych programach.


RE: Pobieranie z konta - kesn_ - 26-04-2015 13:03

No własnie nie suby a sms premium bo jest * i pisze SMS Premium więc jeśli ktoś nie ma środków na koncie to nie zaliczy mi leada?


RE: Pobieranie z konta - Goldes - 26-04-2015 13:06

(26-04-2015 13:03)kesn_ napisał(a):  No własnie nie suby a sms premium bo jest * i pisze SMS Premium więc jeśli ktoś nie ma środków na koncie to nie zaliczy mi leada?

Tak, nie zaliczy Ci . Aby na premium zaliczyło Ci lead ktoś musi wysłać SMS i jego konto musi być obciążone na daną kwotę.


RE: Pobieranie z konta - adios123 - 26-04-2015 13:07

Nie zaliczy.