Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta na fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Konta na fb (/Temat-Konta-na-fb-112965)



Konta na fb - Nupek369 - 25-04-2015 13:09

Witajcie, chciałbym zaprosić wszystkich do dyskusji na temat fake kont na facebooku, ile kont Wam pada dziennie/w tygodniu? Kupujecie konta na forum czy robicie własne? Opłaca się płacić kilka złotych za konto, które i tak pewnie zablokują? No chyba że Wam w przeciwieństwie do mnie tak szybką nie blokują. Idea

Mnie to cholernie denerwuje, wszystkie konta jakie miałem padły. Najlepsze konto z ponad 2 letnim stażem padło po kilku dniach pisząc raptem 10-15 postów dziennie. Undecided


RE: Konta na fb - Wojtek574 - 25-04-2015 20:43

Ja sporo miałem nawet kont na fb obecnie mam 3 aktywne konta Matka i 2 do spamu na grupach lecz za bardzo jakoś ich nie używam wolę skupić sie na fp niż na spamie na grupach. A co do kupowania fejk kont to według mnie za cholerę to sie nie opłaca bo jak mówisz to i tak je zbanują po jakimś czasie a po drugie po co komuś płacić jak można samemu zrobić to nie jest jakaś wielka filozofia 2


RE: Konta na fb - never1908 - 25-04-2015 21:01

Regula jest taka - 1 konto bez stazu to 1 max 2 dni spamu.

Ja kupuje konta ktore zwykle sa zakladane w dzien kupna - sa zweryfikowane telefonicznie i mailowo i maja gwarancje ponownej weryfikacji telefonem. Rano dodaje konta do ok 100 grup.
Przy farcie konto wystarczy na 2 dni.


Konta na fb - Admin - 29-04-2015 07:49

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Konta na fb - Nupek369 - 29-04-2015 10:11

@[never1908]

Zdążysz przez ten dzień, dwa zaspamować te 100 grup?


RE: Konta na fb - never1908 - 29-04-2015 11:54

(29-04-2015 10:11)Nupek369 napisał(a):  @[never1908]

Zdążysz przez ten dzień, dwa zaspamować te 100 grup?
Spam trwa jakas godzine - ninja blaster (͡° ͜ʖ ͡°)


RE: Konta na fb - Nupek369 - 29-04-2015 12:36

Nie jestem pewny, ale chyba nawet jak wyśle posty do kilkudziesięciu grup i dostane blokade to posty znikają Undecided


RE: Konta na fb - patulsky1337 - 02-05-2015 10:57

Ja zakładam konto i dostaje weryfikacje zdjęciową po pierwszym poście.

Jak ją przejde to napiszę max 2-3 posty i ban forever.


RE: Konta na fb - prelude - 02-05-2015 12:30

wszystko zalezy od wielu czynników... najwiekszy problem maja osoby, ktore nie maja zmiennego ip (takie osoby lepiej zeby kont nie kupowały...a same je tworzyły...chociaż i tu mogą mieć problem...a przecież zwykły polsatowy lte to koszt 29zł/msc...), druga sprawa to szybkość spamowania i zmiana tekstów/linków.

Ktoś napisał, że nie opłaca się kupować kont... no sory...jesli konto za około 5zł ma 55 grup i nie jesteś w stanie zdobyć z tego 1 leada, który spłaca konto z nawiązką, to faktycznie....kupowanie sobie odpuść i skup się na pomyśle...

Do mnie wracają ludzie po konta BO IM SIĘ SPOKOJNIE ZWRACAJĄ. I tyle.