Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq (/Temat-Od-9zl-do-200zl-dziennie-Dziennik-Pmxq-112861)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 22-04-2015 23:04

Hejka! Postanowiłem założyć swój dziennik pracy, aby zmotywować samego siebie i obserwować swoje postępy w zarabianiu przez internet Big Grin Od razu mówię, że jestem początkującym, niewiele zarobiłem ale też niewiele pracowałem, mam zamiar niedługo to zmienić i poświęcać temu więcej czasu Cool

Nie mam na razie wyznaczonych celów, ale na pewno z czasem się pojawią :>

Jeśli chodzi o zarabianie głównie skupiam się na sub sms i serwisie leadmore.pl Cool

Dzień 1

Pracę w leadmore rozpocząłem dopiero dzisiaj, troszkę pospamowałem jednym z kont na fejsie a oto rezultat:
[Obrazek: leadmore.jpg]

jak widać skromnie, ale 2 leady wpadły, z czego jestem strasznie ucieszony, tym bardziej że to mój pierwszy dzień pracy! Również dało mi to motywację do dalszej pracy Big Grin
zobaczymy jak będzie jutro!


P.s - jeżeli ktoś chciałby mi pomóc w zarobkach lub zostać moim mentorem, pisać priv Big Grin


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - buciu52 - 22-04-2015 23:20

Poobserwuje, powodzenia ;]


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - Pmxq - 23-04-2015 23:05

Dzień 2


Aktualnie: 22,5zł/100zł

Jeżeli ktoś chciałby mi pomóc w zarabianiu, podpowiedzieć jakąś niszę czy cokolwiek, pisać! Big Grin


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - Pmxq - 24-04-2015 23:28

Dzień 3

W dzisiejszym dniu poświęciłem parę godzin na spamik i testowałem inny program a oto efekty:

[Obrazek: Beztytulu_wwrnphw.png]

całkiem ładna sumka, jak na razie rekord, jestem zadowolony aczkolwiek chciałbym robić taką kasę mniejszym nakładem pracy ( bo przyznam że nad tym spamikiem trochę siedziałem Big Grin )

Tak czy siak z dnia jestem jak najbardziej zadowolony Big Grin

mój cel, czyli 100zł do końca miesiąca stał się bardzo bliski w ciągu jednego dnia, także na pewno mi się uda go zrealizować Smile

Jutro nie będę miał zbytnio czasu na spam ale może coś zł wpadnie ze spamu z dnia poprzedniego Cool ( cicha nadzieja xD )

Aktualnie: 85,5zł/100zł


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - Voldir - 25-04-2015 00:03

No no. Przyjemnie czytać nowe poradnik osób, które zdecydowało podzielić się swoją pracą i zarobkami z innymi. Gdybyś mógł to popraw ostatni screen bo gdzieś się zapodział na zapodaj.net hehe. Jakie programy promujesz? Dobry początek i oby tak dalej. Powodzenia Smile


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - Pmxq - 27-04-2015 21:57

Dzień 4,5,6

Tak jak już wcześniej pisałem, nie miałem czasu na zabawę z sub sms, wpadły jedynie leady ze spamu z dnia poprzedniego, no i dzisiejszy godzinny spamik ale tylko 15zł :/

[Obrazek: 456png_wwrnprp.png]

Tak czy siak.. CEL ZREALIZOWANY!

Aktualnie: 114zł/100zł

Cel nie był duży, był łatwy do zrealizowania, ale nie o to w tym wszystkim chodziło żebym postawił sobie cel z kosmosu i go nie zrealizował, tylko po to, by dać sobie motywację na kolejne etapy zarabiania w internecie Smile
jak na razie czasu niewiele bo maturka i robię powtórki, ale po maturce będzie duużo czasu wolnego więc będę dużo czasu poświęcał na zarabianie w necie gdyż mam pewien cel do zrealizowania a potrzeba mi na to trochę kasy :>

Tak czy siak będę się starał uzyskiwać conajmniej 10zł dziennie 2 jutro mam zamiar trochę popracować na hotcash, gdyż mam tam 30zł z premium sms i może uda mi się jutro dobić do progu wypłaty czyli 50zł, wypłacę kaskę i może w coś zainwestuje Big Grin

@Voldir, jak na razie próbowałem promować doładowania, filmy online i test iq, jak na razie najlepiej wypadają doładowania ( niby każdy już to zna, a dużo ludzi w to klika Big Grin ) i na tym programie mam zamiar pracować przez najbliższy czas Wink

Pozdro!


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - awesomerolnik - 28-04-2015 17:53

Do przodu Big Grin powodzenia


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - Pmxq - 28-04-2015 23:31

Dzień 7

Oto wyniki z dzisiejszego dnia:

[Obrazek: 8png_wwrsahp.png]

popracowałem na hotcashu i dobiłem do progu wypłaty, szykuje się inwestycja jak pieniążki dojdą Big Grin
nie jest źle Cool

Aktualnie: 171zł/100zł

Zapraszam do komentowania Sex


Odp: Dziennik zarabiania Pmxq - Mafiozo19990 - 29-04-2015 05:59

Gratulacje, ładnie Ci idzie. Jeśli można spytać - spamujesz w grupach?


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - Pmxq - 29-04-2015 10:09

(29-04-2015 05:59)Mafiozo19990 napisał(a):  Gratulacje, ładnie Ci idzie. Jeśli można spytać - spamujesz w grupach?

spamowałem ale dostałem blokadę na konto, jedynie w pierwszym poście jest dniówka ze spamu na fb ( jak widać skromna, bo grupy powypalane ), teraz spamuję w innym miejscu niż fb i jest lepiej Tongue