Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dzienniczek Zarobków BaniPunz'a! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dzienniczek Zarobków BaniPunz'a! (/Temat-Dzienniczek-Zarobkow-BaniPunz-a-112825)



Dzienniczek Zarobków BaniPunz'a! - banipunz - 22-04-2015 10:49

Witam serdecznie w moim dzienniku! Big Grin

Zanim przejdziemy do moich poczynań w zarabianiu przez internet chciałbym napisać

~~~~~~COŚ O SOBIE~~~~~~

Nazywam się Eryk, mieszkam w Piotrkowie Trybunalskim (woj. Łódzkie), w czerwcu kończę 15 lat.
Jak większość osób w moim wieku interesuję się grami komputerowymi oraz informatyką. Właśnie z tym chciałbym powiązać moje przyszłe życie Smile Niestety, mój sprzęt się zepsuł i nie mogę aktualnie z niego korzystać, a co za tym idzie rozwijać się w obranym kierunku.
Gdy naprawdę nie mam co robić zajmuję się robieniem origami (może kiedyś na forum pochwalę się swoimi pracami Tongue ) oraz nauką gry na gitarze.

Sądzę, że tyle wystarczy. Teraz czas na


~~~~~~ Huh ZARABIANIE Huh ~~~~~~

Mam zamiar zacząć zgarniać $$$ poprzez premium SMS w serwisie HotCash. Moim celem jest uzbieranie minimum 600 złociszy do końca czerwca. Sądzę, że mi się o uda. Przecież to 'tylko' 60 osób, które wysłały sms'a wartego dla mnie 10 zł Jerk
Moje aktualne 'zaplecze' to :
~Jedno konto FB. Około 3 letnie, posiada +1000 grup. (mamusia)
~Pięć kont FB 2 tygodniowych, prawie pustych
~Jedno konto FB miesięczne, puste
~3 FP erotyczne, każde po około 20 polubień Xpokerface

W dzienniku będą pojawiały się różne metody, mam zamiar pobawić się jeszcze w upload, PPI, oraz skracanie. O KAŻDYCH zarobkach będę informował tutaj Smile

Posty będę pisał losowo. Raz mogę udostępnić 3 posty w jeden dzień, w innym przypadku wstawiać jeden post na 3 dni. Wszystko spowodowane jest łączeniem życia rodzinnego, towarzyskiego, oraz nauki. Co zrobisz? Nic nie zrobisz! impreza

Wynik dzisiejszych prób wygenerowania 1 leada wstawię o 20, życzcie mi powodzenia Lol



Ps. Mam mały problemik, co lepiej zakupić:
Program do dodawania fejkowych kont do grup z konta-matki, czy program do dodawania postów na grupach (a co za tym idzie dodawać grupy ręcznie?)



RE: Dzienniczek Zarobków BaniPunz'a! - Eliteman - 22-04-2015 11:08

Posty dodajesz codziennie a konta dołączasz do grup raz na jakiś czas wiec lepiej dodać je ręcznie bo możesz dodać z konta matki kilka swoich kont za jednym razem wiec nie zajmuje tyle czasu co spam na grupach. Moim zdaniem bardziej opłacalny jest zakup bota do spamu Smile


RE: Dzienniczek Zarobków BaniPunz'a! - eciver - 22-04-2015 12:45

Dodawanie grup ręcznie też trochę czasu zajmie, a jak konta polecą to cała procedura od początku. Do postowania możesz użyć Ninja Blaster'a. Na forum jest poradnik jak z niego korzystać za darmo.


RE: Dzienniczek Zarobków BaniPunz'a! - banipunz - 22-04-2015 19:34

Dzień pierwszy

Tak więc dziś popróbowałem z hotcashem. I nie wyszło. Piękne 0 leadów od godziny 10 do teraz. Jutro zacznę pracować z viralką, może coś z tego wyjdzie Tongue
Zakupiłem również parę grup i dodałem je do wszystkich kont. Ręcznie facepalm
Jutro zacznę bawić się również z PPA
Zarobki na 22 kwietnia

Z bitcoinów zebrałem dziś aż 20 gr
Z hyipa ~0.80 $
Cel do czerwca
3,40zł/600zł 2
Pozdrawiam



Dzienniczek Zarobków BaniPunz'a! - Hybrid1990 - 03-12-2019 09:07

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.