Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fanpage i fake konto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Fanpage i fake konto (/Temat-Fanpage-i-fake-konto-112818)



Fanpage i fake konto - zjadamkredki - 21-04-2015 22:59

Witam, ostatnio zacząłem prowadzić fanpage erotyczny - przyciagalem do niego ludzi za pomocą fake konta, na którego avatarze była taka nawet niezla babka. W ciągu jednego dnia uzbieralem niecałe 200 znajomych, a fanpage polajkowalo ponad 80 osób. W tym miejscu jeszcze chce podziękować dla użytkownika myio, który wszystko mi wytłumaczył co i jak, zamaskowal linki. No i dzisiaj z rana po zaplanowaniu postów postanowiłem zaakceptować parę zaproszeń i nagle wyskoczyła mi weryfikacja zdjęciową, której przez cały dzień nie mogłem przejść. Na dodatek cos mi się schrzanilo i teraz muszę wysłać skan dowodu a fanpage przepadl... i mam do was pytanie - czy swoje fanpage trzymacie na real kontach i nie zajmujecie się fake kontami, czy robicie tak jak ja, ale rozwazniej ?


RE: Fanpage i fake konto - evenixx - 21-04-2015 23:01

Najlepiej na real koncie miec te fp ale mozna tez miec je na np. 5 roznych fake kontach i jak ci zbanuja jedno konto to wchodzisz na drugie i dalej masz fp Smile


RE: Fanpage i fake konto - buciu52 - 21-04-2015 23:11

Ja trzymam fp na stabilnych fake kontach - bez fotek, bez spamu (nikt nie ma powodu by zglosic takie konto).


RE: Fanpage i fake konto - Kurus92 - 21-04-2015 23:13

@up
Dla jednego stabilne konto ma 1 rok,dla innego 5 lat.. Smile


RE: Fanpage i fake konto - Dan!el - 21-04-2015 23:13

Najlepiej konta z Fanpage trzymać na pewnych kontach(swoim prywatnym, fake koncie na którym się nie spamuje). Też możesz dodać swoje różne konta na stanowisko administratora i jak jedno Ci padnie to masz jeszcze kilka innych na których możesz sprawować kontrolę nad FP. Wink


RE: Fanpage i fake konto - zjadamkredki - 21-04-2015 23:17

Rozumiem, dzięki za odpowiedzi. Po tym zablokowaniu trochę się podłamałem i jakoś się odechciało, ale od jutra (właściwie od dzisiaj) zaczynam od nowa. Reasumując:
1. Zakładam fanpage na realne 5 letnie konto.
2. Zakładam kilka fake kont i za pomocą ich wykonuje ew. reklamę.


Fanpage i fake konto - Admin - 22-04-2015 08:13

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.